reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zabkowanie

dziewczyny, moze to głupie ale jak rozpoznać, ze idą ząbki?
moja nie jest marudna ale się trochę ślini i wpycha piąstki i wszystko co znajdzie do buzi ...
a jak zaglądam to nic szczególnego tam nie widzę? a co powinnam zobaczyć jeśli będą szły?
 
reklama
kpi- ja od kilku tyg widziałam ząbki jak by pod skórą, a poza tym to kilka dni temu fifi dostał krost wokół buzi, ślini się 100 razy mocniej no i wieczorami zmienia się w potworka jakiegoś, a dziś nawet jeśc nie chce, podobno przed zębem pojawiają się kropki na dziąsełku, u nast akurat się to nie sprawdziło no a na dziąsełku taka kreseczka się robi jeszcze

a najlepsza była pediatra na kontroli we wtorek- zagląda i mówi, że tu jeszcze daleko do zębów u Filipa a wieczorem mąż odnalazł zębola
 
dziewczyny, moze to głupie ale jak rozpoznać, ze idą ząbki?
moja nie jest marudna ale się trochę ślini i wpycha piąstki i wszystko co znajdzie do buzi ...
a jak zaglądam to nic szczególnego tam nie widzę? a co powinnam zobaczyć jeśli będą szły?
u mojej były kropki na dziąsełkach, później pojawiła się kreseczka taka jakby cieńsza skórka, no i później ząbek. Przy drugim dzień czy dwa przed wyjściem mała miała poliki całe czerwone
 
Czy to prawda ze kupka przed samym wyzynaniem zabka ma inny zapach? Ktoras ma doswiadczenie?
U mnie jak Kacprowi pojawił się pierwszy ząbek to miał biegunkę...Ale to tylko przy pierwszym ząbku bo później już nie.
A co do zapachu to nie wiem nic...

No my czekamy na te ząbki i czekamy bo normalnie ciężko jest...
 
Helenka trochę bardziej marudna niż zazwyczaj-więcej trzeba ją nosić , ale jak już się nosi to jest Ok...terrorystka jedna ;-) Przebiła Jej dolna prawa jedynka :-) Od dwóch dni ślini się na maxa ;-)
 
reklama
Łukasz ma dwie "guleczki" , wydaje mi się, ze idą dolne jedynki, buczek mu się włączył i tak mi buczy i marudzi cały dzień wczorajszy i dzisiejszy. Ciekawe co z tego będzie.
 
Do góry