reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie

BUBA u nas też cisza a śliny jakby mniej. Albo mój próg tolerancji się podniosł albo Olo umnie się już ślinić bez moczenia ubrań. ;-) Stawiam na to drugie - nauczył się pryskać śliną no i umie udawać samochod. Robi "brrrrrrrrrrum" oczywiście z fontanną. A jak ostatnio kichnął na macie to musiałam telewizor wycierać!
 
reklama
Irlandia corce mojej znajomej w wieku 12 miesiecy wyszlo 6 zebow naraz i ona zauwazyla to jak juz zabki byly.Tak wiec nie ma reguly ze jak naraz to katastrofa;-) Zeby ktorye wychodza pozniej sa ponoc mocniejsze i zdrowsze.Moze do tego czasu nie zatopi mi Franek mieszkania....Teraz jego ukochana zabawa jest przez caly dzien robienie prrrrrrrr...tryskajac slina dookola.Mamy niezly przerob sliniakow.Z tym sinieniem jest tak u niego ze czasami malo sie slini ale to cisza przed burza ba za pare dni tryska fontnnna!
 
Gratulacje dla Kubusia, Majeczki i Mihałka:-)

A u nas się wyciszyło z ząbkami, pewnie jeszcz troche poczekamy na pierwszy ząbek
 
Dziękujemy za gratulacje :-) Muszę przyznać, że u nas te ząbkowanie przebiega na razie bezboleśnie i bez jakiegoś większego marudzenia.
Magdalenko, hmmm to muszę pokazać tatusiowi, że ma mi cosik kupić hihi. A Tobie życzę żebyś pierwsza znalazła zębusia:-D
 
Zuczek wszystko na to wskazuje, że znajdę, bo ostatnie dwa dni są dla Julka bolesne i szykuje się lewa dolna jedynka. A tatuś na wakacjach, więc mnie nie ubiegnie :)
 
Czesc mamuski:)Ja dzisiaj zobaczyłam ze wychodza mojemu aniołkowi dwa u dołu ząbki i jest strasznie marudny a gdzie jeszcze następne:)
 
reklama
Do góry