reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie...

reklama
Ogromniaste gratulacje dla Oliwci!!! :-) :tak: :-)

zabekpq5.jpg
 
MY TEż MAMY PIERWSZEGO ZąBKA !!!! :-):tak:

Dokładnie od 10 kwietnia - urodziny mojej mamy !!! ale dostała prezent !!!!! :-):-)

PATI, OLIWCE I ZUZI GRATULUJEMY ZąBECZKA !! :-)
 
a my nie mamy ani jednego zabka jeszcze:( cos mi sie zdaje ze moje dzieciatko bedzie szczerbate hehe nie moge sie juz doczekac tego pierwszego bialutkiego zabka:tak: a myjecie szczoteczka pierwsze zabki dzieciaczkow???
 
GRATULACJE DLA MILENKI!!!:-)


I BARDZO WSZYSTKIM DZIEKUJEMY ZA GRATKI Z OKAZJI PIERWSZEGO ZABALKA :tak:
OLIWKA WOOGOLE NIE PLAKAL PRZY PRZEBIJANIU PRZEZ ZABEK DZIASELKA, NAWET NEI WIEMY KIEDY TO BYLO :zawstydzona/y: MOZE TEZ JUZ 10. TAK JAK U MIELNKI :confused: ALE TERAZ MAMAY KOSZMAR BO DARLA SIE WCZORAJ W NIEBOGLOSY, CHYBA BARDZIEJ BOLI JA WYRZYNANIE TEGO ZABKA NIZ SAMO PRZEBICIE DZIASLA.​
 
A u nas od 2 dni wyżyna się 3 ząbek.Dziąsełko już jest pęknięte i widać biały ząbek.
:-):tak:
Szymek idzie jak burza i gryzie potwornie.Nie daj bóg wsadzi mu się palec do buzi, gryzie aż do krwi.
Mały urwis!!!!!!:wściekła/y:
 
reklama
Do góry