reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

Dziewczyny, wczoraj mi coś szwagierka gadała, że koło Multikina - po drugiej stronie "ronda" otwarli dla dzieci coś na kształt Figloraju czy coś takiego..;-):-)..
Słyszałyście już coś na ten temat?
 
reklama
Dziewczyny, wczoraj mi coś szwagierka gadała, że koło Multikina - po drugiej stronie "ronda" otwarli dla dzieci coś na kształt Figloraju czy coś takiego..;-):-)..
Słyszałyście już coś na ten temat?

jest taka bawialnia, nazywa się "Dyś" :tak: ale nic więcej Ci nie powiem , jak Bartek będzie już ładnie chodził to pewnie się wybierzemy :tak:
 
Cześć dziewczyny :tak:
Oj mam dość siedzenia w domu zwłaszcza, ze pogoda dopisuje. U nas choroby trochę odpuściły, ale na kontrol idziemy dopiero w środę i mam nadzieję że będzie ok. :tak:
U nas rozszerzanie diety Bartka trwa i jak na razie lubi świeże jabłuszko tarte, a cała reszta ze słoiczków go trzepie ;-) A jakie miny przy tym robi to szok :-D

Maxwell słyszałam o tej bawialni od znajomych i ponoć super tam jest. My idziemy z Mateuszem jak wyzdrowieje. :-)
 
Hej laseczki, witam raz jeszcze po badaniu..:-):-)Stan z czwartku się nie zmienił:eek:..dalej rozwarcie na luźny palec, czopa brak, wód mniej, ale jeszcze w normie..a aparat do USG pokazał, że mała ma..3000g (mniej o niecałe 300g niż w szpitalu na aparacie)..nieźle:-D:-D Badała mnie na fotelu, bolało jak ostatnio, ale tym razem bez żadnych śladów krwi i innych wydzielin..wszystko musiało mi zejść od tamtego czwartku..:tak::tak:L4 wypisała do 29 listopada i powiedziała, że raczej już powinnam urodzić:-)..No więc czekamy na "zachcenie" uparciucha:-D:-D
 
Mój mąż wczoraj stwierdził że przez cały tydzień chce jeść tylko owoce i warzywa. Jego dyrektor był na jakiś wczasach odchudzających i taka właśnie miał dietę (schudł kilka kg w tydzień). Więc dziś na obiad gotowana marchewka, kalafior i brokuły... Ja oczywiście zjem do tego dobre mięsko i ryż :-)
Przydałoby mi sie schudnąc troszkę ale nie można podczas karmienia.
Swoja drogą nie umiem zrezygnować ze słodyczy, soli, smażonych potraw itd.
Oglądalyście wczoraj "pojutrze"? Ja tego wcześniej nie widziałam. Niezła wizja...
 
Marysiu, wychodzimy z brzuszka!!!!
Właśnie!!Posłuchaj e-cioci:-):-)!!
diety dzień drugi, jakoś się trzymam :sorry:
Biedna..:sorry::sorry:Podziwiam Cię, ale ja do diet to jestem straszna..wytrzymuje zwykle jakieś 2-3 dni:-:)-)..
Mój mąż wczoraj stwierdził że przez cały tydzień chce jeść tylko owoce i warzywa. Jego dyrektor był na jakiś wczasach odchudzających i taka właśnie miał dietę (schudł kilka kg w tydzień). Więc dziś na obiad gotowana marchewka, kalafior i brokuły... Ja oczywiście zjem do tego dobre mięsko i ryż :-)
Przydałoby mi sie schudnąc troszkę ale nie można podczas karmienia.
Swoja drogą nie umiem zrezygnować ze słodyczy, soli, smażonych potraw itd.
Oglądalyście wczoraj "pojutrze"? Ja tego wcześniej nie widziałam. Niezła wizja...
Mój mężuś oglądał, on lubi takie filmy typu s-f lub katastroficzne:cool:..ja tam lubie komedie, zwłaszcza romantyczne:-D:-D..
Tak z ciekawości, Sithia - karmisz maleństwo i bez problemu smażone, słodycze i sól? Czy powoli przyzwyczajałaś małą?
 
reklama
Oglądalyście wczoraj "pojutrze"? Ja tego wcześniej nie widziałam. Niezła wizja...

kiedyś byłam na tym w kinie :tak: lubię filmy katastroficzne :tak: lubię też horrory, komedie, komedie romantyczne i dobre sci-fi :-D ja w ogóle lubię oglądac dobre filmy :tak:

Tak z ciekawości, Sithia - karmisz maleństwo i bez problemu smażone, słodycze i sól? Czy powoli przyzwyczajałaś małą?

ja na początku jak karmiłam jadłam rzeczy tylko delikatne, mięsko tylko gotowane lub duszone, ale po jakichś 3 miesiącach zaczęłam powoli wprowadzać inne rzeczy
 
Do góry