reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zachcianki i to co pysznego robimy do jedzonka ;)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Tygryskowa dzieki za "smacznego":-D:-D Jestem za:tak::tak: nie należy popadać w skrajniości;-)
 
reklama
Mnie wczoraj naszła ochota na baked beans :) Baardzo dobrze mi weszły i nawet gazów potem nie było :-D A dzisiaj naszła mnie ochota na pieczonego kurczaka ze skórką :-D
 
Ale macie fajnie :tak: możecie sobie szybko dogodzić .... mi się nic nie chce jeść , i muszę się na śniadanie z godzine zabierać bo nic mi się nie chce .... a z obiadem mam problem bo nie wiem co chce a głodna się robie :wściekła/y: przerąbane i tyle :no: wczoraj mnie naszło na sos serowy z makaronem , jakoś tak , ale że w pracy byłam do 21 to nici z zachcianki , dopiero dzisiaj ją spełnie :-D
 
Ciekawa strona na temat jedzenia

Dieta przyszłej mamy - Ciążowy.pl
 
baaardzo dużo zakazali na tej stronie :(

okazało się, też że popełniam podstawowy błąd - jem ciągle to samo i na domiar złego tosty z białego chleba i zupki z proszku :no:

och gdyby mi tak różnorodne potrawy wchodziły, to jadłabym przepisowo. na razie musielismy wywalić pół lodówki, bo kupiłam dużo zdrowych rzeczy, których nawet nie mogę teraz jeść, bo mnie mdli na samą myśl. warzywa? fuuuj (chociaż ostatnio kalafior trochę ze mnie chodzi, pewnie przez Wasze posty :-))
 
Codziennie mam ochotę na gorący kubek pomidorowy z makaronem... ale jak w domu próbowałam zjeść pomidorówkę to odrazu mnie mdliło.
Najgorsze jest to że mam ochotę tylko na niezdrowe rzeczy typu cola, tiger, zupki chińskie i czasami jest tak że az mi cieknie ślinka ale wiem że nie mogę.
 
kala - ja właśnie popijam sobie colę. Mąż mi nie pozwalał, ale sie uparłam i nie miał wyjścia.

Ale od Tigerów lepiej się trzymaj z daleka i to niezależnie od ciąży - mi kiedyś po Tigerze (albo Red Bullu, jeden pies) zaczęło walić strasznie serce i ręce mi się trzęsły. Może dlatego, że wypiłam 2 przed 10 rano :) Ale od tej pory nie tykam żadnego świństwa tego rodzaju.
 
Kala mam to samo! A Tigera to bym się tak napiiiłaaa! Szczególnie, że zawsze na kacu mi pomaga, a teraz się czuję jakbym miała mega kaca przez 24 h na dobe!!!
 
reklama
Ja wczoraj kupiłam sobie pepsi, bo leciutko mnie mdliło i ciężko mi było na żołądku, niezależnie od tego co zjadłam. Moja gin powiedziała mi ostatnio na wizycie, że jak mdli, to żeby się napić coli;-)
ann, no to współczuję zachcianek:tak: może spróbuj jakiś napój gazowany się napić, może Ci to pomoże (ja po pepsi poczułam się lepiej), napoji energetyzujących, tak jak pisze honeypie, lepiej unikać.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry