reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zachcianki i to co pysznego robimy do jedzonka ;)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Tygryskowa oczywiście odmawiam sobie tej zachcianki ;) co do coli, to rzeczywiście - póki nie wymiotowałam to pomagała troszkę na mdłości. Teraz już niestety nie pomaga nic... przez jakiś czas na maksa wchodził mi sprite... ;-)
 
reklama
Sok malinowy ?!

Dziewczyny słyszałyscie może jakies opinie na temat picia herbaty z sokiem malinowym w ciązy?
Idąc wczoraj za radą pielęgniarki, która pobierała mi krew postanowiłam podleczyć mój katar takimi domowymi specyfikami, a tu w necie piszą, że nie wolno .... cała butelka pysznego soku malinowego stoi i patrzy sie na mnie a ja nie wiem czy pić, czy nie pić :)

help :-)

 
Podczepiam się pod pytanie o sok malinowy, zrobiła mi go moja babcia taki domowy , i nie wiem w takim razie czy mogę go sobie do herbatki dodawać ? albo do wody ?
 
hmm mi się coś obiło o uszy, że to napar z liści malin szkodzi, bo może wywoływać skurcze. Wydaje mi się, że taki zwykły sok malinowy to nie jest groźny! Ja w każdym razie piłam i taki ze sklepu i taki domowy, ale odkąd kojarzy mi się z rozmowami z kibelkiem to już go nie piję bleeeeehhhh....

nusia ja na przeziębienie piłam miiilion herbat z miodem i cytryną!
 
Ja też z tego co wiem, to napar/herbata z liści malin może powodować skurcze, natomiast sam sok z malin już nie.
 
Ja już pisałam tu na którymś wątku, że moja butelka soku malinowego Łowicz zawiera 0,25% ekstraktu malinowego ;-)

A napar z liści malin można pić jak poród się opóźnia.
 
Ja sie duzo zastanawiałam, co nam wolno czego nie iiiii...doszłam do wniosku że nasze organizmy nam podpowiadają co dobre... Masz ochotę na sok z malin napij się...kochane nie możemy popadać w paranoje ;-) Nasze mamy nie korzystały z internetu i co?? rodziły zdrowe dzieci..to samo nasze babki i prababki. Kiedyś kompoty i soki swojskiej produkcji to była podstawa...nie odmawiajmy sobie witamin
 
Doe masz w zupełności rację, zgadzam się w pełni :tak:choć zastanawia mnie, skąd się biorą w necie te wszystkie informacje czego nie wolno... i ogólnie zastanawia mnie to, dlaczego nie można pić kompotów z owoców pestkowych? wiecie coś na ten temat?
 
AsiaK-K ja nie będe na siłe sie zarzucac informacjami co moge czego nie...na dobrą sprawe nic nie powinnam...Woda niezdrowa, kurczaki sztuczne, świnie pędzone w 2 miechy do 100kg , wołowina też sztuczna i droga...owoce i warzywa pędzone...napoje niezdrowe, barwione i nie wiadomo co jeszcze w nich jest jakieś witaminki Ecośtamcośtam :szok:...
Moja mam mi powiedziała, że mam jeść to na co mam ochotę i nie będę miała zgagi...nie uwierzycie ale to prawda, jeżeli zjem jogurt za zdrowie maluszka a nie za bardzo miałam na niego ochotę zgaga gigant!!ale jeżeli zjem kanapkę z serem na która akurat mam ochotę mam pewność że zgagi nie ma. Oj dala mi popalić już zgaga dała :eek: Słuchajmy swojego ciała a na pewno wyjdzie nam to na zdrowie
 
reklama
Racja!! To ja w takim razie idę po tę herbatę z sokiem, bo taaaaaak bardzo mam na nią ochotę!! Zwłaszcza, że gin powiedziała mi dzisiaj, że musze duużo ale to duuużo pic, bo niby mocz za gęsty :/ heh :D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry