reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zachcianki i to co pysznego robimy do jedzonka ;)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
AsiaK-K ja miałam na zajęciach o kompotach pestkowych. Poprostu takie pestki w zalewie kompotowej:) po jakimś czasie zaczynają wytwarzać trujące toksyny. dlatego lepiej ich unikać, zwłaszcza teraz:-) choć od czasu do czasu na pewno Ci nie zaszkodzi!
 
pierogi z kapustą i grzybami można jeść jak najbardziej! to bzdura, że nie :) z fetą też macie racje, można jeść ale trzeba uważać z jakiego mleka jest zrobione... wiem, że głownie trzeba uważac własnie na tatar surowe ryby sery pleśniowe i watrobke... moj ginekolog mowił mi ze pasztetu też nie mozna, ale z jakiej przyczyny to nie mam pojęcia:blink: nie popadajcie w paranoje:-)
 
mi w pewnym czasie tylko pasztet wchodził ;D reszta wychodziła, nie dajmy się zwariować ;) a na makaron z szpinakiem i serkiem pleśniowym też się raz skusiłam... w sumie to chyba tylko surowego mięsa na bank bym nie zjadła, choć tatara bardzo lubię ;)
 
Sory dziewczyny, nie piszę tego po złości ale ja tam jem wszystko :)
na prawdę jeżeli mam ochotę na to czego niby nie można to nie mogę sobie przecież odmówić :) uwielbiam jeść, ale wczoraj przecholowałam chyba i pierwszy raz w tej ciąży zwymiotowałam heh .. nic się nie stało :)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry