reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zachcianki jedzeniowe

a mnie ostatnio podczas popołudniowej drzemki śniło się wielkie McFlurry z lionem i polewą karmelową, jejkuuuu popłakałam się jak dziecko jak mąż po moich opowieściach o gigantycznym kuble tych lodów zniknął na chwilkę po czym mi je przyniósł !! mmm pycha!

a tak poza tym to dla mnie cała reszta również taka nijaka...ciężko mi coś na obiad wymyślić na co mam ochotę, kanapki fe, bułki ble... ehh no cóż
 
reklama
ale mi zrobiłyście ochotę ....mmmm też bym zjadła lody tylko, że ja z polewą czekoladową ;D
Przed chwilą zjadłam budyń czekoladowy, który zrobił mi mój najdroższy ;) ale musiałam dosładzać bo tak mnie ma na słodkie... :)
 
A powiedzcie mi jak z waszym samopoczuciem, bo ja ostatnio mam taką agresje, że lepiej nie podchodzić ;D

ojjjj agresje mam straszną!! i to każdego dnia w każdej sytuacji, aż mi czasami szkoda mojego biednego miśka, który tak się stara nie denerwować na mnie, a czasem ma powody, jednak jest na tyle kochany że schodzi mi z drogi ;-)
 
reklama
u mnie to sie zmienia ale aktualnie mam faze "nie podchodzić bo gryzę" Dziś bardzo nie ładnie potraktowałam pania z banku, ktora od rana wydzwaniała i teraz mi wstyd za moje zachowanie hehe ;)
Mój najdroższy poszedł po lody :):) kazałam kupić algide ale zobaczymy co będzie :)
 
Do góry