reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zachcianki jedzeniowe

ja już po lodach, kupił moje ulubione :) Przyszedł ze sklepu, biegnę i myślę sobie "a jeszcze jak by tak słodka bita śmietana" ...wchodzę do kuchni patrze są lody i jest smietana ;D:D
 
reklama
Dzisiaj pół godziny zastanawiałam się czy kupić sobie loda czy nie ale zrezygnowałam trochę się bałam:(((
 
Lody to teraz moja słabość :laugh2:.Smaka mi narobiłyście więc idę do lodówki po śmietankową krówkę z algidy :tak:moje ulubione.
 
mnie naszła straszna ochota na lasagne.. z uwagi na to, że dziś cały dzień siedzę w domu, wczoraj postanowiłam kupić wszystkie składniki i od południa zacząć działać.. dziś rano się budzę i co!?!?!?! zapomniałam o najważniejszym - nie mam mięsa mielonego :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: najbliższy sklep hen hen, ja dziś bez auta, za chwilę zacznie padać no i weź!!
już się najadłam :crazy:
 
reklama
Jejku dziewczyny a ja to wogóle jem teraz malutko że niewiem czy to dobrze czy źle... :dry: w sumie tak samo miałam jak z synkiem byłam w ciąży... Ale jakos tak nakładam sobie obiad jak dziś, bitki wołowe z kartofelkami, wyszły mniam, a ja zjadłam moze lyzke kartofli i taki jeden kawałek miesa i tyle...
 
Do góry