reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zachcianki

Za mna chodza ostatnio te pyzy z miesem z reklamy aviko i chyba jutro nie wytrzymam i kupie :p :laugh:
 
reklama
hmmm pyzy odradzam - przynajmniej mi nie smakowały - jakies pieprzne to w srodku...
 
hmm kurcze, niby chce mi sie spać, ale zjadłabym coś pysznego. Wczoraj o 1.30 w nocy oboje z mężem wstalismy i Piotr robił nam kanapki - jednak to prawda, ze facet ma te same objawy ciążowe ;) Cos za mna chodzi tylko nie wiem jeszcze co... zajrze do lodówki :)
 
w lodówce tylko swiatło mnie zainteresowało :)) Ale wcinam reszte ryżu z obiadu - zimny ale fajny bo słony :)) Czy ja się uwsteczniam? Mam szaleństwo jedzeniowe jak w 2-3 m-cu... Mam nadzieje, że to nie jest nienormalne???
 
elpis-mój facet tyje ze mną-oboje ponad 6 kg! tu się akurat sprawdza jak w przepowiedniach-jak ojciec tyje tak samo to syn
 
A ja dzis zajrzalam do mojej pracy - szefowa stwierdzila, ze bede miala syna - w tych sprawach ona raczej nieomylna jest... ale to się okaże :)
 
Kobietki,mój mąż chudnie,a będzie synek!Ale jest na diecie już od listopada i do narodzin na niej pozostanie,więc wszyscy sie śmieją,że w końcu będę większa od niego...hmmm to chyba nie jest możliwe bo moje słoneczko waży 125 kg...nadal jeszcze za dużo a schudł już 20 kg!Jeszcze 10-15 i będzie ok z wynikami badań i wyglądem brzuszka :)ćwiczy intensywnie i nie ma mowy o zachciankach,musi jeść to co ma w diecie od dietetyka,systematycznie jeździmy do poradni na pomiary...misiek się poświęca ale chodzi o jego zdrówko.Cały czas podziwiam jego konsekwecję,ja w życiu nie dałabym się namówić na jedzenie sałaty w środku zimy...Jestem z niego dumna!Ale cos mi się wydaje,że po wakacjach to ja będę musiała jeżdzić do dietetyka a mąż będzie szczupły i zagra mi na nosie,hihi ;D Dziś pobiłam rekord:mama zrobiła słoik śledzików z cebulką a ja pół już zjałam i zagryzłam szarlotką...synek,wybacz,na co ta twoja mamuśka ma ochotę ;D ?!
 
Mojemu tez by sie dietka przydala!!! On bardzo kocha jesc!!! A mnie teraz napadlo i wcinam flipsy orzechowe!!! Nie jest to do mnie podobnie bo nie jestem chipsowa!!! Wole czekoladki!!! A po ciazy juz mam plan odchudzania, ale tez nie na sile by baby mialo wartosciowy pokarm ode mnie!!!
 
reklama
Ola-jeszcze pewnie nie jeden słoiczek sledzików pochłoniesz

Kreciku-z tym odchudzaniem to pewnie dziecko samo z nas wygiągnie ten tłuszczyk, wstawanie nocne itp. zobaczycie jak szybko zaczniemy spadać na wadze!
 
Do góry