reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zachcianki

;D ;D :D :D :D
A co ci mezczyzni maja powiedziec jak widza "babe" placzaca za chlebkiem z dzemikiem!!!??
Chyba nic im faktycznie nie pozostaje niz stanac na glowie i wykombinowac te trudne do zdobycia smakolyki!!!
A ja mysle , i mysle i dalej nie wiem co bym zjadla!!!
 
reklama
hahah, dobre z tym koncentratem.
A mi wczoraj na wykladzie zachcialo sie pepsi. Kolega sam sie zaoferowal, ze skoczy do bufetu i mi kupi.... Przyszedl z Cola... :( Ale glupio mi bylo cokolwiek powiedziec, bo nastepnym razem nie pojdzie :) A do czerwca jeszcze pare razy sie spotkamy :))))
 
Jagusia może jakiś dobry ser wędzony?? Trochę podobnie smakuje. Bardzo polecam takie centymetrowe plastry w panierce i z żurawiną mniam, mniam ::)
Dziewczynom, które lubują sie w pomidorach(ja też się zaliczam) polecam zupę pomidorową ale z pomidorów w puszce w kawałkach ja tak ostatnio zaspokołam swój pomidorowy głód ;D
 
k@siek ja taka zupke to jadam dosc czesto ;) Co do oscypkow to przypomnialo mi sie , ze chyba mozarella wedzona ma troche podobny smak ::) ;)
 
Aneczka to nie my jesteśmy straszne, bo to dzidziuś się domaga a dzidziusiowi sie nie odmawia ;) :laugh:
Moje maleństwo kiedyś domagało się łazanek ;D no i mężuś upichcił ... z kapustą kiszoną... bo akurat dzidzius takie własnie chciał ;)
 
Hahah dokladnie. W poniedzialek jak moj Piotrus odprowadzil mnie na dworzec, powiedzialam mu, zeby kupil we wtorek pieczywo. Dzis rano zagladam do szafki  - nie ma chlebka. To poszlam do niego do lozka i powiedzialam, ze dzidzius ma ochote na bułeczke z bialym serkiem - to na pizame zalozyl spodnie i sweter i szybko polecial do sklepu.
 
Ja odkąd pamiętam to mam podawane śniadanka do łóżka i zaspokajane wszystkie zachcianki przez mojego Darka :) Chociaz dzisiaj zachciało mi się budyniu,ale w domu był tylko śmietankowy a takiego nie lubię ale mi mama zrobiła.No i skubnęłam kilka łyżek i basta!Był bleee bo śmietankowy i z chudego mleka 0,5% i smakowało to jak woda :p
 
reklama
Ja jakoś nie mam zachcianek typowych ale mam tzw. odechcianki hahahaha tzn. nie jem wielu rzeczy jak np. kotletów, mielonego, frytek, pizzy, makaronu, soczków typu kubuś,no i wszystko co słodkie jakoś przez gardło mi nie przechodzi tj ciastka, cukierki, budynie a zawsze byłam wielbicielką słodyczy ale przynajmiej jak w tej reklamie w boczki mi nie pójdzie.
W zdecydowanej większości moja dieta składa się z maślanki i ziemniaków albo ryż z koncentratem pomidorowym hahaha nie wiem czy to zachcianki na chłopca czy dziewczynkę ?
 
Do góry