reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zachcianki

A ja mam wlasnie taaaaaaaaaaka ogromna ochote na oscypka  :o :o kto mi podesle?
Moze znacie cos co podobnie smakuje???
 
reklama
jagusia u nas oscypki mozna w hipermarkecie kupic ;) nie sa tak dobre jak te swieze ale ochote pewnie zaspokoja ::) ;D
za mna od tygodnia chodza pyzy z miesem i dzisiaj na obiad jem cos podobnego(kluski slaskie z miesem) kupne niestety ale mam nadzije ,ze apetyt zaspokoje ;)
 
jaka szkoda, że ja nie mamm szczególnych zachcianek.... pozostaje mi tylko posymulować, niech Mój nie myśli, że ma za dobrze hi hi
 
Aneczko chyba za bardzo nie pomoglas Jagusi bo ona mieszka w szwajcarji!!! Ma troche daleko do polskich marketow!!! Czy zawsze musimy miec ochote na to czego akurat nie mamy??????
 
ojej no to faktycznie kicha ::) Chyba faktycznie musimy miec jakies glupie zachcianki.Ja ostatnio mialam ochote na prawdziwego pomidora(takiego pachnacego i swiezego) niestety te plastikowe jakie teraz sa w sklepach ani ciut nie zaspokoily mojej zachcianki :p
 
A mi się udało ostatnio kupic w Kauflandzie naprawdę takie podobne do tych pyszniutkich letnich!Zalezy kto jakie pomidory woli,bo ja lubię takie twarde,kwaśno-słodkie z pesteczkami :)
 
Ja lubie takie mocno pachnace, moga byc malinowe ale nie za miekkie i takie mocno czerwone i miesiste.Ach nie mowmy juz o pomidorach bo zaslinie klawiature :p :laugh: :laugh: :laugh:
 
No i tak sie konczy rozmawianie o pomidorach ,ktorych nie mam :p wlasnie jem kanapke z koncentratem pomidorowym :o :laugh: :laugh: :laugh:
 
Co zrobic jak sie nie wie na co sie ma ochote??????? Cos bym zjadla i nie wiem co!!!! Otwieram lodowke, spizarke i nic nie znajduje co by mnie zadowolilo, a musze powiedziec ze nie mam echa w tych dwoch pomieszczeniach!!! Czyzby sprawdzalo sie powiedzenie ze mam za duzo w d....???
 
reklama
Kreciku tez mnie czasem to nachodzi ;D najgorsze w tym jest to ,ze zwykle jak dlugo o tym mysle to w koncu przychodzi mi ochota na cos akurat niedostepnego :laugh: Nie wiem czy kiedys o tym mowilam ale zdarzylo mi sie raz poryczec bo bylam strasznie glodna a jedyne co bym zjadla to chleb z dzemem.Nie mialam akurat juz chleba a dzemu nigdy nie mialam w domu bo za nim nie przepadam.Co najgorsze akurat kazali mi lezec bo mialam jakies plamienie.Biedny maz poszedl do moich rodzicow po chlebek i znalazl jakies powidla sliwkowe, ktore kiedys od jego mamy dostalam.Kochany z niego facet co ;D A ja ryczalm naprawde jakby cos sie stalo :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Co sie dzieje z tymi babami w ciazy ::)
 
Do góry