reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zachcianki

hmm, a ja przez całą ciąże myślałam że piwko jest dla nas zabronione... a tak bardzo je lubie :mad:, nie raz mi ślinka ciekła jak mąż pił ::) Jutro jedno wypije bo mi dziewczyny z bb smaka narobiły :)
 
reklama
Tylko wybierzcie raczej to bezalkoholowe...ja tyle się naczytałam o szkodliwym wpływie alkoholu, każdej ilości,nawet najmniejszej we krwi dziecka,że się przestraszyłam i przez całą ciążę może ze 2 kieliszki wina wypiłam ::) może głupia panikara ze mnie ale ja poczekam i walnę browarka po porodzie ;) chyba przesadzam ale tak jak z papierosami sobie obiecałam że przez ciążę i karmienie nie zapalę tak samo z alkoholem...taki mały schiz ;)
 
... ... i mnie Ola "nastraszyła" wypić czy nie wypić?? OK TYLKO PÓŁ bo całe to może być za dużo dla maluszka (lub dla mamy w tym upale ;D )
 
PÓL małej szklaneczki można ,ja teraz piłam tak dla oczyszczenia i mam zdrowe dzieciątko .Tak samo jest przecież z winem ,lekarze zalecaja go na krew choć nie piłam.Ogólnie wszystko może zaszkodzić ,nawet to co jemy ,przecież to też sama chemia a co do papierochów to jestem przeciwniczką palenia w ciąży .Ja paliłam przed pierwszą ciążą i rzuciłam jak tylko się dowiedziałam i nie palę już 9 lat
 
a ja wogole nie pale moj marcin tez ale co z tego jak cała moja familia pali od marcina rowniez i jestem w jeszczej gorszej sytuacji niz jakbym paliła a co do piwka to sam lekarz mi powiedział ze czasami powinnam ze to dobrz dla moich nerek pamietacie juz jak miałamkolke nerkowa powiedział mi ze gdybym czasami sie troche napiła nic takiego nie miałoby miejsca teraz czasami troszke wypije i odpukac mam spokoj
 
Co do piwka to ja w ciazy tez pije bezalkocholowe,ktore zreszta nie bardzo mi smakuje, wlasnie ze wzgledu na nerki.Czasem pozwalam sobie na pare lyczkow jak moj tata pije.Popijam ostatnio tez troszke czerwonego winka ale tez baaardzo ostroznie bo raz na pare dni pol kieliszka(a to z kolei ze wzgledu na niska hemoglobinke ;) )
 
Jaki mój misiek jest kochany :) przywiózł mi własnie świeżutkie soczyste morele i do tego croissanty z czekoladą a drugi z budyniem i truskawami :p :) WCINAM!!!!! ;D
 
dawaj tu szybciutko jednego ja miałam dzisiaj ochote na jagodki i tak sobie wcinam pychotka buzie mam uwalona jak dziecko
 
A ja mam zachcianke z lenistwa!!! Tak sie nameczylam sprzataniem ze wyslalam kristianka po kebab!!! Zaraz sobie zjem!!!
 
reklama
mhh kebaby ja własnie dostałam ksiazeczke rabatowa do macdonalda i chyba ja wykorzystam caaaaaaała zartuje pekłabym jak balon
 
Do góry