reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zachcianki...

matko , ale mega mieszanka wybuchowa , na tego ogrka i keczup sie nie zdecyduje , ale paste po mojemu i tak sobie zrobie ;D ;D ;D ;D
masz jeszcze jakies pomysly ???? moze znow najdzie mnie smaczek ;D ;D ;D
 
reklama
Nie wiem, czy to dobry pomysl, ale wlasnie zachorowalam na zupke chinska i czekam az mi sie woda zagotuje. Ehh, wiem, ze to swinstwo, ale potem poprawie soczkiem pomaranczowym :D

Chcialabym rzec, ze ja jestem w ciazy,. a moj maz tyje na potege ::)
 
jejku karoo naprawde widac , ze jestes w ciazy , zupka chinska taka pikantna to chyba by mi nie przeszla przez gardziolko , ja wczoraj mialam zajawke na konserwe miesna i zjadlam cala choc tez zupelnie nie zdrowa ;D

w tym tygodniu jade w podroz sluzbowa i chyba zrobie sobie zapas smacznosci bo tam bede zbyt zajeta , zeby lazic po sklepach ;D
 
O rajusku, teraz mnie naszlo na konserwe miesna....

Ale za to wypije sobie pyszna herbatke tetley earl grey z mleczkiem :)

No i mam potworna ochote na mandarynki, a w domku nie ma :( Ale na pewno maz mi kupi :D

A wiesz co jest jeszcze najlepsiejsze na swiecie?? Soczek jablkowy, ale za swiezych jablek, prosto z sokowirowki, z odrobinka soku z cytryny, zeby kolorek ladny byl... Taki soczek sprzedaja tez z marvit-u - ma tylko jeden dzien przydatnosdci do spozycia i jest booski!!
 
Witajcie brzuchatki piekne te wazse apetyty jak tak czytam to znow jestem glodna :laugh: ja nadal nic slodkiego ani serniczek ktorego jadlam tonami przed ciaza :(raz w markecie mialam ochote na Haribo te niemieckie pare zjadlam i nic a za to jak kupilam ogorki konserwowe caly sloik ;)pychota ale wczoraj stwierdzilam ze n ie moge kwaszonych zjadlam 2 i polecialam :mad:caly czas je jadlam moze mam za duzo ich juz ;)dzis tesciowa ugotowala rosolek pycha gotowane miesko marchewka dzidzius byl zadowolony ale bym za tlusty bo ruszylo m,nie na kibelek ;)takze ja z zaparciami nie mam problemow :)
 
Oj, to szkoda...

A ja wlasnie zjadlam pyszna jajeczniczke. Obudzilam sie juz w nocy z ochota na nia, ale stwierdzilam, ze nie bede o 2 czy 3 w nocy jajecznicy smazyc, to by bylo lekkie przegiecie...
 
reklama
Hejka wlasnie zjadlam lody smietankowe chodzily za mna pol dnia ;)pycha mam jeszcze ochote na popcorn :)moze za godzinke a na obiadek byla pomidorowka ;) :laugh: chodza mi tez po glowie frytki a najgorsze jest to ze moze to sie skonczyc w kibelku wiec juz sama nie wiem czy jesc czy nie? :(
 
Do góry