reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zachowanie przedszkolaczka....

Witam dziewczyny,
mam 4,5 letnią córeczkę. Jest bardzo rezolutną i mądrą dziewczynką, ale wkurza mnie jej zachowanie np na placu zabaw: upatrzy sobie jedno dziecko (a ono nie jest zainteresowane wspólną zabawą) i za nim biega, wręcz się mu narzuca, kiedy tlumaczę, żeby znalazła sobie kogoś innego do zabawy to i tak nie skutkuje. Jest mi jej żal wtedy. Córeczka lubi bawić się w mniejszym gronie (2 lub 3 osobowym). Ma swoje koleżanki, ale teraz kiedy jest okres wakacyjny jej koleżanki wyjechały, ona chodzi do przedszkola.
Ostatnio zauważyłam iż w przedszkolu stoi sama i nie bawi się z nikim, wydaje się smutna. A mnie się serce kraje jak to widzę... Czy któraś z was tak miała i jak rozwiązałyście ten problem? Będę wdzięczna za podpowiedzi...

wiem o czym mówisz moja córcia jest taka sama,niestety nie znalazłam sposobu żeby to zmienić,tłumaczyłam setki razy i mimo że jest nieco starsza od Twojej Basi nadal tak się zachowuje,chyba trzeba przeczekać
 
reklama
Do góry