Witam nowe staraczki,
Solcia i Rozia.
Myślę, że najbardziej miarodajne są pomiary temperatury. Jeśli któraś z was się zdecyduje to tutaj dowiecie się co i jak.
Solcia,możesz zacząć mierzyć tempkę nawet dziś, ja zaczęłam około 10 dnia cyklu i dowiedziałam się od razu kiedy owulka. Później możesz obliczyć dokładnie ile trwa faza lutealna, czyli 3 faza cyklu, która zawsze jest tak samo długa.
Scotland, możesz serduszkować cały czas jak chcesz chłopca, bo nawet jeśli sprzed jajeczkowania zostaną plemniki żeńskie, to te nowe silne męskie je prześcigną jak jajeczko się uwolni.
Katrina mój m też nie wierzy w fasolkę. wczoraj jak mu powiedziałam, że jeszcze nic nie było widać na usg, tylko pęcherzyk to spytał czy w końcu jestem w ciąży czy nie. niedowiarek

pewnie dotrze to do niego na sali porodowej jak zobaczy maleństwo, chyba że wcześniej zemdleje


Jak nie będzie chciał iść to też go nie zmuszę, ale wolałabym żeby ze mną był.
tomek i justyna już nie mogę się doczekać takich ciążowych wahań nastrojów
eeeeeeee, ja mam wahania nawet bez ciąży



Ja po miksturce
Ilonki obudziłam się dziś z nie gorszym samopoczuciem, więc jeszcze trochę i może wyleczy mi to gardło. Za to mężusia zadręczę cebulowym oddechem
