reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbane grudniowe mamy :)

U nas Synek był bezsmoczkowy- nie i koniec. Ja mu go wkładałam do buzi on wypluwał, i tak w kółko. A szkoda bo taki rozdarciuch był a nie było innego sposobu zamknięcia buzi jak pierś :/

Myangel w nocy też trzeba wstawać by ten smoczek do buzi ponownie włożyć :p
 
reklama
ja uwielbiam dzieci ze smoczkami:* Mój syn żuł nyna do 2,5 roku to trochę długo i teraz wiem że trzeba będzie szybciej zabrać przyjaciela choć mi było bardziej szkoda jak jemu się z nim rozstać :/
 
I jestem z reklamówką ciuchów ciążowych :) Dziewczyny włożenie spodni ciązoych dla mnie to sama przyjemność. Jejku jaka ilga, że nic mnei nie ciśnie :)) Na szczęście koleżanka rodziła 2 lata temu i miała sporo spodni i tunik ciążowych więc kupowac zbyt wiele nie muszę. A wy robicie już jakies zakupy??
 
no ja się już powoli na allegro rozglądam, narazie sobie zamówiłam takie szuwary po domu. W poprzedniej ciąży dużo przytyłam i chodziłam wyciśnięta w starych dresach. Teraz będzie relaks :)
 
No ja zamówilam na allegro spodenki i tunikę a w tym tygodniu chcę sobie kupić kilka ciuchów letnich, krótkie spodenki, jakieś bluzeczki :)
 
JA tym razem będę jak najdłużej nosić normalne ubrania bo w poprzedniej ciąży pod koniec zatęskniłam za nimi i zaczęłam się wciskać w stare bluzki:D ale spodnie już muszą być ciążowe bo w inne się nie mieszcze
 
ja na szczescie wiekszosc bluzeczek mam elastycznych wiec na razie je nosze i mysle, ze spokojnie mi do tej polowy ciazy wystarcza :)
 
reklama
Bluzki właśnie mają to do siebie, że starczą na dłuuuugo :tak: Najgorzej to spodnie, spódnice czy sukienki (jesli ktos tak jak ja ma 3 wesela w tym roku). I oczywiście aby do grudnia było ciepło, żeby nie trzeba było inwestować w kurtki czy plaszcze dla ciężarnych:happy: Ja jeszcze muszę sobie kupic buty na płaskim obcasie bo mam same szpile :-) A póki co siedzę w [pracy i zasypiam... bardzo źle sie pracuje samej w ciąży... eh to L4 byloby dla mnie wybawieniem...
 
Do góry