reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbane grudniowe mamy :)

Wiolcia raczej nie łudziłabym się, że w grudniu czy październiku będzie w Polsce cieplo :) Tu to co innego, ja wcale nie kupuje kurtek zimowych tylko chodzę w cieplejszym polarze ale w Polsce rodzilam w styczniu i juz w pazdzierniku musialam kupic cieplejsza kurtke. Ja w pierwszej ciazy zasuwałam na szpilach takich 10-12 cm jeszcze do 4 miesiaca. Pozniej wysiadal mi kregoslup... zmienilam je wiec na cos wygodniejszego a teraz to juz rzadko zakladam szpilki raczej jakies balerinki czy trampki, w ktorych wygodniej sie jezdzi autem. uwielbiam tez japonki i rzymianki :) Niestety moj rozmiar buta to 41 wiec nie zawsze moge kupic cos ladnego :/ A wy jakie nosicie rozmiary?
 
reklama
Wiolcia przypomnialo mi sie cos jeszcze. My bralismy slub jak bylam w 7 m-cu ciazy (tak tak na szybko chociaz planowany od lat:p) . Byl to slub cywilny.. Kupilam wtedy kiecke w sklepie dla kobiet puszystych w rozmiarze 42, ktora miała sznurowane boczki, wiec jak brzuszek byl wiekszy to mogłam poluzowac sznureczki i to wygladalo bardzo ladnie. Sukienka sluzy mi do dzis, juz ja kilka razy zakladalam, sciagnelam sznureczki i wszystko było ladnie. A mysle, ze do jakiesj uniwersalnej sukienki np. czarnej długiej mozna dobrac apaszke w innym, kolorze, bolerko, czy doszyc cos tanim kosztem i nikt sie nie zorientuje, ze to ta sama kiecka. Mnie szkoda by było wydawac pieniedzy na sukienke, ktora zaloze tylko raz. Moja kiecunia kosztowała 250 zł i było to 3 lata temu. A tak w gole to ja nie lubie spodnic i sukienek :D
 
trafny temet. niby leci dopiero 9 tydzień, a ja też jestem jakaś napuchnięta, nie mogę dżinsów podopinać. ostatnio nabyłam legginsy i tuniki na ogromnych przecenach w kappahl i spodnie z wszytą jakby gumą w specjalnym sklepie. w szczecinie polecam sklepik na tobruku. bardzo przystępne ceny i fajny wybór
 
Ja mam ciuszki typowo ciążowe po pierwszej ciąży, ale na pewno cos nowego i ładnego sobie sprawie.Marzy mi się czerwona jensowa spódniczka..
SPÓDNICA CIĄŻOWA JEANS XXL *wysyłka gratis* (995623432) - Aukcje internetowe Allegro
spódnice moim zdaniem super :tak::tak: za podobnymi się ostatnio rozglądałam ale kupie dopiero za miesiac lub dwa jak przestane sie mieścić w te ubrania co mam ;-)
A, chcialam spytać jeszcze dziewczyny jak podchodzicie do tematu zakupów? Kiedy macie zamiar zacząć kupować ubranka czy jakiekolwiek inne rzeczy potrzebne maluszkowi? W pierwszej ciazy nam wszyscy mowili, zebysmy sie do 6 m-ca wstrzymali. A ja w 16 tc juz miala sporo ubranek a w 25 kupilismy wozek i lozeczko :)
ja juz kupiłam w piątek bodziaka na 56cm:-p bo nie mogłam mu się oprzeć :laugh2::laugh2:nie wierzę w zabobony zbyt wczesnego kupowania bo z amandą po potwierdzeniu przez gina ciąży miałam już całą wyprawkę;-) tylko bez wózka ( dotarł chyba z 3 miesiące przed porodem):tak::tak:
No ja wlasnie zastanawiam sie nad smoczkiem...Corce nie dawałam bo chcialam byc ambitna mama :D ale teraz chyba sie zdecyduje. Corke karmilam okolo 14 razy na dobe, w nocy wstawała co 1,5 godzinny i ssała półó. Bylam zombie...
ja niedawałam smoczka bo moja się zachodziła na sam jego widok:dry:ale nie miałam z nią problemu z częstym przystawianiem bo mała zazwyczaj do 3 razy sie budziła w nocy w odstępie ok 3-4 godzin a z wiekiem oczywiście godziny się wydłużały i wychodziło jedno kamienie w środku nocy :tak:
karmiłam przez roku czas i dobrze ten okres wspominam:tak::tak:
I jestem z reklamówką ciuchów ciążowych :) Dziewczyny włożenie spodni ciązoych dla mnie to sama przyjemność. Jejku jaka ilga, że nic mnei nie ciśnie :)) Na szczęście koleżanka rodziła 2 lata temu i miała sporo spodni i tunik ciążowych więc kupowac zbyt wiele nie muszę. A wy robicie już jakies zakupy??
ja jeszcze nie na razie zapoznaje się z ofertą na allegro;-)
 
widze, ze juz zakupy na calego sie rozkrecaja ;-) ja jeszcze spokojnie sie we wszystko mieszcze. mam troche ciuszkow z poprzedniej ciazy, pewnie troche skapnie mi od kolezanek. takze na razie tylko bede sobie patrzec na wasze zakupki :-)
 
reklama
Do góry