reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zadbane Mamusie :)

reklama
Insta Dry to wysuszacz genialny, ale ja na dluzsza metę nie mogę go stosować, bo też lecz mi po nim paznokcie, mimo odzywki pod lakierem. Dlatego Insta Dry jak muszę szybko wysuszyć, a na godzien Revlon. Nie taki mocny, ale przyzwoity.

Z innych kwiatków do lakierów to Inglot ma rozcienczacz, dość dobry :)
 
Insta Dry - uwielbiam go za to, że kiepskiej jakości lakier (czyli taki co się pierwszego dnia wyciera czy odpryskuje) utrzymuje mi się na paznokciach do 5 dni.
Ja nie zauważyłam zgubnego działania na płytkę - nakładam go na dwie warstwy lakieru.
 
Nata- ja mam bardzo słabe paznokcie i mimo odtłuszczania płytki, polerki i innych cudów wianków nawet dobry lakier trzyma się 2 dni... bez komentarze ;-)
A po Insta Dry czasem trzyma się trzy, a czasem 2... za to u stópek, to ja mogę do oporu mieć lakierek, póki paznokieć za bardzo nie odrośnie ;-)

Zresztą z odżywkami tez jest różnie z Sally Hansen np. tylko złota, po niebieskiej jest masakra, zamiast pomóc dewastuje mi paznokcie. Pewnie zależy to od tego czego im konkretnie brakuje.
 
mam postanowienie.
7 września idziemy na wesele więc musze zrzucić co nieco :)
cel 5kg a jakby udalo się więcej to będę skakać pod niebiosa.
 
Nata- ja mam bardzo słabe paznokcie i mimo odtłuszczania płytki, polerki i innych cudów wianków nawet dobry lakier trzyma się 2 dni... bez komentarze ;-)
A po Insta Dry czasem trzyma się trzy, a czasem 2... za to u stópek, to ja mogę do oporu mieć lakierek, póki paznokieć za bardzo nie odrośnie ;-)


Aniez mam dokładnie to samo! No wypisz wymaluj ;-) :tak:
 
reklama
Nata spróbuj Dermikę, ja mam inną ich serię, ale bardzo sobie chwalę
DERMIKA

Jak nie, to może z tańszych (i dobrych) Ziaja (ma serię do skóry wrażliwej na bank).

Jak nie to na 100% La roche- possay, Eucerin lub (niestety drogi, ale świetny) Clinique.

Ze skórą jest tak, że każda inna i będzie to niestety metoda prób i błędów, więc z droższymi kremami lepiej iść do drogerii po próbki (ja tak w Sephorze biorę i nie ma z tym problemu).
 
Do góry