AgnieszkaSz-r
Mama VI 2007 i IV 2010
Forget zdjęcia poproszę w nowej fryzurce i kolorku ;-)
Ostatnia edycja:
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
przyłączam się do prośby :-)Forger zdjęcia poproszę w nowej fryzurce i kolorku ;-)
no nie urodziła :-) nie ma jeszcze dzieci
mam to samo. podobno zdrze sie ze nie odzyskuje sie czucia w pelni wogole:-A tak wogole dziewczyny po cc, czy wasz brzuch tez tam na dole tak nad blizna jest nadal zdretwialy? Kurcze moj nadal jest nie w pelni sprawny![]()
a fotki gdzie??;-)Postanowiłam jednak że wracam do normalności. Zaczęłam od wizyty u dentysty - okazało się że nie mam żadnych ubytków :-) Wczoraj też poszłam do fryzjera, spedziłam tam 3 godziny, ścięłam włosy i zrobiłam sobie platynowy blond, a co! :-)
A i jeszcze kupiłam sobie extra szpilki w Ryłko przy okazji ;-)
Kobietki!! Wchodzę w kolejne spodnie sprzed ciąży!! I to takie spodnie które mi nie "latały"
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Choć waga dalej stoi na 58 z kawałkiem
Brzuch wciągnęłam i jest ok nawet nic mnie nie uwiera... tylko ta wisząca skóra mnie wkurzaale jak tylko umówie sie do lekarza to popytam czy mogę spokojnie ćwiczyć już i zabieram się za ćwiczenia. Dołącze do męża który już ćwiczy aerobiczną szóstkę
Justa - po 6 tygodniach mozesz zaczac delikatnie cwiczyc, ale co do brzuszkow to czytalam, ze nalezy zaczekac do 4 miesiecy po cc, by w srodku wszystko sie zagoilo bez problemu.
Tez juz bym chciala zaczac cwiczyc, jakos z ud i tylka mi spadlo i spada nadal, spacerki z wozkiem sa fantastyczne na to, ale brzuch wisi nadal!!!!!!! I wkurzam sie z powodu tych brzuszkow, bo choc wieczorem opadam z sil, to jednak wiem ze moglabym sie zmobilizowac do cwiczenia by sie tych zwisow pozbyc!
ja jeszcze nosze asekuracyjnie podpaski bo niby sucho a nieraz przy karmieniu po dluzszej przerwie leci ze mnie...dziewczyny a powiedzcie mi ile czasu krwawiłyście po poodzie?
u mnie już było prawie echo po krwawieniu a od kilku dni nowu musiałam przejść na podpaski....buuu