reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zagadka🤔

Nie zdziwiła cie ta sytuacja że testy dodatnie a beta ujemna i gin coś na to powiedział ? Bo zastanawiające to jest , nie będę podważać bety bo wiadomo to jest wiarygodniejsze niż kawałek plastiku ale no zaskaujace
Gin powiedział , że szkoda kasy na testy i że krew jest wiarygodna ;) nie nie zdziwiło mnie to bo wiedziałam , że nie jestem w ciąży a kreski były od razu i to grube.
 
reklama
No to u mnie beta ponad 20 dni więc chyba nawet nie liczę na to że owulacja się przesunęła , i tylko jeden stosunek , może spróbuje zrobić jeszcze raz żeby już potwierdzić moje przypuszczenja
 
No to u mnie beta ponad 20 dni więc chyba nawet nie liczę na to że owulacja się przesunęła , i tylko jeden stosunek , może spróbuje zrobić jeszcze raz żeby już potwierdzić moje przypuszczenja
Testów nigdy nie odczytuje się po czasie gdyż mocz, który ciągle "nawilża" pasek po pewnym czasie uwydatnia kreskę kontrolną, która tam jest ciągle. Krew prawdę powie bo jest o wiele bardziej miarodajna niż to co jesteśmy w stanie wysikać.
 
Testów nigdy nie odczytuje się po czasie gdyż mocz, który ciągle "nawilża" pasek po pewnym czasie uwydatnia kreskę kontrolną, która tam jest ciągle. Krew prawdę powie bo jest o wiele bardziej miarodajna niż to co jesteśmy w stanie wysikać.
Taka natura moja że zostawiłam ten test i popatrzałam po czasie ale już na przyszłość będę wiedzieć żeby odrazu wyrzucić
 
Taka natura moja że zostawiłam ten test i popatrzałam po czasie ale już na przyszłość będę wiedzieć żeby odrazu wyrzucić
Ciąży nie ma po takim czasie beta jest wiarygodna nie ma potrzeby powtarzania test to kawałek plastiku krew tu odgrywa kluczową rolę ;;)
 
reklama
Do góry