reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zagadka🤔

Te testy sa negatywne. Jesli jakis ci wyszedl po czasie dopiero to tez jest niegatywny. Beta z krwi wyklucza ciaze, bo we krwi pojawia sie ona pierwsza i jesli osiagnie odpowiedni poziom to przechodzi tez do moczu.
 
reklama
Mam takie , mega przybliżone ale z daleka tez widac kreska po 12 11 min wczesniej nic , pozniej testy już negatywne
Też miałam takie kreski nawet i ciemniejszej i w ciąży nie byłam były to fałszywie pozytywne testy. Po czasie wyniki jest nie wiarygodny beta jest wiarygodna i na niej trzeba się opierać ;)
 
Też miałam takie kreski nawet i ciemniejszej i w ciąży nie byłam były to fałszywie pozytywne testy. Po czasie wyniki jest nie wiarygodny beta jest wiarygodna i na niej trzeba się opierać ;)
Niby człowiek wie ale jednak , zawsze po czasie było biel wizira
 
A jaki był czas odczytania wg opakowania?
10 min ( po tym czasie nie odczytywać wyniku ) , ale widziałam że u babek tutaj wychodziło a było coś na rzeczy ale w tym samym czasie beta ujemna test z rana później odczytany w dobrym czasie 5 min brak niczego , pozniej już wyrzuciłam i nie patrzałam
 
Uwierz ,że ja przed beta miałam 3 pozytywne testy. I beta negatywna i dwa tyg po becie również 3 pozytywne fałszywie. Gin wykluczył ciążę mam pcos. A testy były wadliwe :)
Nie zdziwiła cie ta sytuacja że testy dodatnie a beta ujemna i gin coś na to powiedział ? Bo zastanawiające to jest , nie będę podważać bety bo wiadomo to jest wiarygodniejsze niż kawałek plastiku ale no zaskaujace
 
reklama
10 min ( po tym czasie nie odczytywać wyniku ) , ale widziałam że u babek tutaj wychodziło a było coś na rzeczy ale w tym samym czasie beta ujemna test z rana później odczytany w dobrym czasie 5 min brak niczego , pozniej już wyrzuciłam i nie patrzałam
To tu nie ma o czym rozmawiać. Nieważne testy, negatywna beta.
 
Do góry