reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zagnieżdżenie?

Tu się nie do końca zgodzę z Tobą, bo

a tu się z Tobą nie zgodzę, ja w grudniu dosłownie miałam objawy jak do okresu czyli ból podbrzusza i ból w lędźwiach tak jak miałam standardowo przy okresie + to co opisuje autorka, ale miesiączka nie przyszła, więc wiedziałam, że było to zagnieżdżanie co potwierdził ginekolog.
Każdy organizm jest inny. Ja osobiście nie odczułam żadnego bólu i plamien przy zagnieżdżeniu. Brzuch bolał mnie jak na @ dłuższy czas, a że cykle dłuuugie to byłam pewna, że to zbliżającą się miesiączka. Gdyby nie koleżanka, to nawet bym testu nie zrobiła bo moje cykle nawet i wynosiły 40 dni. Chyba bym się skapneła, że to ciąża jak bym w drugim miesiącu okresu nie dostała 🤣
 
reklama
Po co ta dyskusja? Autorkę bolało i w ciąży nie jest póki co. A nawet średnio inteligentny lekrz z portalu abc zdrowie powie, że 2 dni po zagnieżdżeniu beta jest już wykrywana. Zatem cokolwiek bolało autorkę nie było związane z zagnieżdżeniem. To nie znaczy że do zagnieżdżenia nie dojdzie. To znaczy, że ten ból nie miał z nim nic wspólnego
 
Niestety moje najbliższe pracuje we wtorki i w czwartki od 7 do 10 a oddalone ode mnie 20km codziennie ale od 7 do 11. :/
Ja bym poczekała do dnia @. Możliwe że owulacja się przesunęła o dzień czy dwa i test nie wyjdzie pozytywny. Do dnia spodziewanej miesiączki jest szansa, jeśli ona się nie pojawi. Głowa do góry.
 
Proszę doczytać bo to różnie bywa, zależy od organizmu. Może wystąpić ból podczas zagnieżdżania.
Niekoniecznie nazwałbym bo bólem podczas zagnieżdżenia. To mniej więcej w tym samym czasie występuje co powinna pojawić się miesiączka. A w tych pierwszych tygodniach to boli podobnie jak na miesiączkę.
 
Do góry