• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

reklama
Witam się ponownie.
Ja schizowana poprzednimi wydarzeniami, byłam dziś na USG. Chciałam sprawdzić, czy wszytko w pożądku.
Dzidzia ma się świetnie, pływa, rusza się, serduszko ładnie bije, żadnych krwiaków nie widać, wszystko ok!!!
Ma 26 mm,
radocha.gif
radocha.gif

radocha.gif
radocha.gif
radocha.gif
radocha.gif
radocha.gif
radocha.gif
radocha.gif
radocha.gif
radocha.gif

Dziękuję za kciuki!
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry