• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

reklama
Witam dziewczyny :) ja również zaczynam starania ale nie brałam tabletek, miałam 5 lat spirale. Wiec zobaczymy jak mi będzie szło.
Mam nadzieje że wszystko będzie ok. Jak na razie jestem w 4dc wiec czkamy :)
 
Ale mnie nowina ominela z ranca :szok::szok::szok:
Agusia bardzo sie ciesze, ze sie udalo!!! OGROMNE GRATULACJE KOCHANA!!!!! :-):-):-) Piekny tescik slonko :-) <zazdrosci> :-)

kwiatuszekq to jeszcze my zostalysmy. Nie zapominaj, ze ja tez jeszcze nie zafasolkowalam. Na pewno za chwile nam sie uda :tak:
 
AAAAAA!!!!!!!!!!! Aguś.......... ależ świetne wiadomości!!!!!!!!
radocha.gif
radocha.gif
radocha.gif
radocha.gif
radocha.gif
radocha.gif
radocha.gif
radocha.gif
radocha.gif
radocha.gif
radocha.gif
radocha.gif
radocha.gif
radocha.gif
radocha.gif
Gratuluję kochanie!!!!!!!!!! wiedziałam że coś jest na rzeczy!!!!
Teraz zaciskam kciuki za pozostałe
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry