• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

reklama
Dziewczyny, ja przerwałam antykoncepcję w czerwcu (Evrę, po 8 latach), w lipcu 25 miałam okres.. starałam się wyczuć owulację po bulach jajników, test lH wyszedl pozytywnie, więc i starania były ;) Jestem w 32 dniu cyklu i czekam do końca miesiąca by zrobić teścik.. oby @ nie przyszła... oczywiście wszystkie objawy są obecne:).. nudności, bule brzucha, zrobiły mi się ciemniejsze ramki w okół suktów (dziwne..), mam zawroty głowy i spać mi się chce..ciągle (ale niestety należę do tych osób co umieja sobie wszystko wmówić..i może te objawy też sobie wmawiam..Oo).. W każdym razie mam pytanie.. skąd wiadomo kiedy po okresie wystąpi owulacja (patrząc na temperatury tylko- bo upłay i bóle to rozumiem)?.. Czy jak mam niskie temperatury i nagle pojawia się wysoka? a jak sie nie pojawi tzn. ze cykl bez owulacji byl?
 
ja też , jeżeli chodzi o tą cała temperaturę to jestem zielona...ale jeżeli chodzi o te Twoje objawy to ja tak samo miałam w 1. cyklu, wszystkie objawy a po ciązy ani widu ani słychu;-) jednak trzymam kciuki za Ciebie:) a TY emka jak tam?
 
zielony_groszku ja teraz mam 12 d.c. i próbujemy i będziemy próbować, ale się nie nakręcam że to akurat teraz będzie. Teraz stawiamy na spontaniczność :) a jak się uda to fajnie :) jak nie to będziemy dalej próbować. Trochę zmieniłam myślenie po tym ostatnim cyklu, w którym już myślałam że się udało :) ostatnio moja bratowa dowiedziała się że jest w ciąży i była w szoku.... stosowali naturalne metody które sprawdzały się przez 6 lat!! A jak się okazało po wizycie u lekarza, miała w cyklu podwójne jajeczkowanie i to sprawiło że zaszła w ciążę... bo tak to w tym czasie co zaszła powinna mieć dni niepłodne... fajnie co nie? trochę stresu i co się może podziać :) widocznie było im pisane jeszcze jedno dzieciątko :) także stwierdzam że co ma być to będzie :):) miłego dnia Wam życzę :)
 
Hej, no ja się staram/ starałam (być moze zaszłam bo mam pierwsze objawy) ponad pół roku ;/ Używałam teraz Afrodyty - testera owu i wyszło mi że owulka mi się w cyklu poprzestawiała po tabletkach
 
Witam się :)
Jejku - nie doczytam Was co się pozmieniało, ani kto zaciążony...
Ja szósty cykl zaczęłam... a miałam nadzieję że dwa trzy miesiące starań i rach ciach i fasolinka będzie. Ten czas strasznie leci....
Chociaż niby szybko a do testowania od owulacji to tak woooolnooooo .... :-D
 
reklama
Witam moje kochane :* u mnie wszystko ok :) czuje się normalnie (prawie) cycki mnie bolą cały czas :/ i zmęczona jestem strasznie, najchętniej spała bym całymi dniami. No ale mam też dni w których mam więcej sił :P jestem już zmęczona tym zmęczeniem :) oczywiście pamiętam o Was i trzymam mocno kciuki :********
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry