reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

reklama
Hej,
Anecia wyślij mi fotkę na poczę


A u nas potężne ząbkowanie. Idą dwie dolne jedynki na raz, poza tym Kubuś dorobił się zapalenia gardła :( Dopiero skończyliśmy antybiotyk. I jakby tego było mało Kubuś odparzył sobie pupcie i jajeczka bo jak brał antybiotyk to miał biegunkę :( Już mam dosyć. A co do refluksu to różnie bywa jednego dnia jest pięknie a drugiego po każdym posiłku czy piciu zwraca nie dużo. Rośnie jak na drożdżach. Byliśmy rozejrzeć się za ubrankiem na chrzest i pani przymierzyła Kubusiowi jedno ubranko i była w szoku bo to u niej największy rozmiar chyba jak dobrze pamiętam 80 cm i Kubuś ledwo wszedł a zapiąć go nie mogliśmy. Nie chciała mi wierzyć że on ma dopiero 6 miesięcy. Powiedziała że na roczne dziecko to ona nie mam ubranek :) Śmiałam się z moją siostrą że rodzę dzieci o pół roku starsze niż są w rzeczywistości :)
 
Kwiatek caly czas trzymam kciuki za ta twoja ciaze.wierze ze teraz sie uda.
Moj maly idzie od wrzesnia do przedszkola.zaczyna rozkrecac sie z mowieniem.ja od pazdziernika chyba dostane etat tam gdzie teraz robie.przedszkole jest obok mojej pracy wiec moj m bedzie nas zawozil i przywozil bo on tez ma po drodze prace.wiec jakos wszystko sie powoli ladnie uklada.niestety pensja duza nie bedzie wiec i tak bede musiala sobie dorabiac wiec czeka mnie kupe roboty.
A co u Ciebie?
 
hejka dziewczyny

agusia jak mała wstanie to zrobię fotkę bucików i prześlę Tobie na priv, bo jak wczoraj wróciłam od rodziców to już mi się szczerze nawet nie chciało

kwiatuszek no to super!!!! czekamy więc na dobre wiesci :-)

kacha wreszcie się i u Ciebie zaczyna kręcić :-) a mały jak nastawiony na p-kole?
 
Anecia ja odliczam dni kiedy maly pojdzie do przedszkola bo jestem nim juz bardzo omeczona. jest zywiolowy, wszedzie sie musi wepchac. nie slucha sie. dzis to juz jest apogeum.Niech pozna co to jest szkola zycia.ja po 4 dniach w domu ide do roboty odpoczac od niego.on lubi dzieci wiec moze mu sie bedzie podobac.z tym przedszkolem idziemy na zywiol bo malo mowi, malo je, sam sie nakarmi ale jest wybredny, wiec czuje ze bedziemy placic za jedzenie 10 zl dziennie a on nic nie zje.co do pieluch to czasem nasz informuje ze chce si i robi tam gdzie powinien a czasem nie, zwlaszcza jak jest czyms pochloniety.ale musi isc bo ja nie mam go z kim zostawic. moja mama to tylko 2 razy w tyg. po 6 h z nim posiedzi i to jeszcze trzeba go do niej wozic a nam to jest wcale nie po drodze.tesciowa zlamala w marcu reke i teraz jest w nie najlepszej formie a zreszta ona glownie go tak rozbestwila.wiec im dluzej by z nim siedziala tym gorzej.moj tato pracuje a ja tez juz musze isc do pracy na dluzej,jak bede miec stala robote to moze pomyslimy kiedys o drugim dziecku.a co tam u Was?
 
reklama
kacha ja się Tobie wcale nie dziwie że masz dość... wiem jak jest hehe :-) ja też czekam na wrzesień i na pójście Adasia do p-kola, chociaż teraz jest lepiej bo już chyba kolejny bunt za nami i jest trochę spokojniejszy, a poza tym mąż jest w domu bo niestety od niedzieli jest na bezrobociu... szuka pracy, ale póki nie ma to pomaga przy dzieciach i ogólnie w domu, no i jeździmy tu i tam... wczoraj wróciliśmy z Gdańska a w poniedziałek lub niedziele jedziemy znowu :-)
 
Do góry