reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

reklama
Kwiatek b.mi przykro.to niesprawiedliwe ze tobie sie nie udalo.ja b.wierzylam w ten transfer.masz po kogo wracac?juz za trzecim razem musi sie udac.wyplacz sie kochana i zbieraj sily.wkoncu sie uda.
 
moja znajoma zaszła w drugim cyklu po odstawieniu tabletek i ciąża przebiegła spokojnie i dziecko się zdrowe urodziło :) a ja za to nigdy nie brałam i mama problem i muszę się wspomagać ziołami płodność faza 1 i 2 ale to każdy inaczej reaguje i znosi pewne rzeczy :)
 
no własnie ja brałam tabletki i mi to raczej nie pomogło i tez trzeba się wspomagać. Krysiulek ja tez pije Płodność z Baby and Mama Med i do tego jeszce Regulrane Cykle, także czała kuracja się z tego robi. :) Wierzę, że pomoże :)
 
ja też długo brała tabletki i są tego skutki, niestety, ja już piłam jeden cykl Płodność z baby and mama med, ale nic teraz nie wyszło, ale spokojnie, bo mam jeszcze zapasik na 3 miesiące i liczę, że wtedy wszystko dojdzie do normy i fasolek się pojawi w moim brzuchu
 
Też na to liczę - zwłaszcz, że pije i jedne i drugie. A po jakim czasie to powinno zdziałąć? Te Regularne Cykle? wiem że to zioła i trzeba by dłużej to postosować, ale ciekawi mnie kiedy poczuję róznicę w funkcjonowaniu orgznizmu
 
Barbarka ja po pierwszym cyklu stosowania już poczułam delikatną różnice. A można łączyć te dwie mieszanki na płodność i Regularne Cykle, bo myślałam, że tylko jedną można na raz pić ?
 
Hej. Bralam tabletki 6 lat po odstawieniu udalo mi sie zajsc w ciaze po 9 miesiacach. Dwie moje kolezanki odstawily tabletki i jedna w pierwszym miesiacu a druga w drugim zaszla w ciaze. Wszyscy mi mowia ze po tabletkach to 6 miesiecy nie zachodzi sie w ciaze ale to totalny mit :)
 
reklama
witamy nowe osoby :-)

kwiatuszek kurcze brakuje mi słów żeby Ciebie pocieszyć, mogę powiedzieć tylko tyle że szkoda ogromna... tylu ludzi dosłownie zabija swoje dzieci a tacy jak Wy przechodzą drogę przez mękę..... ale wciąż trzymam kciuki i wierzę że kiedyś się uda... a co z tym trzecim "bąbelkiem"? a tak na pocieszenie powiem Tobie ciut inną sytuację niż Wasza (bo żadna nie jest taka sama), że mamy znajomych (z tej mojej małej mieściny:-)) którzy od ponad 6 lat starali się o dziecko, 2 razy podchodzili do in vitro (na tyle było ich stać) i niestety za każdym razem bez oczekiwanego skutku, teraz jak wrzucili trochę na luz, zapisali się do innej kliniki (bo stwierdzili że tamta już im nie pomoże) to co sie okazało... M jest w ciąży i to z bliźniakami.... rozumiesz to? póki co to początki, ale wszyscy jesteśmy w szoku i trzymamy za nich kciuki ... i mam nadzieję że i u Was się wszystko szczęśliwie zakończy
 
Do góry