reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zajść w ciążę po antykoncepcji...

reklama
Lilith kwiatuszek witam się i ja[emoji3] dobrze przeczytałam?
Lilith rodzisz zaraz? To Judytka ile ma rodzeństwa?

Kwiatuszki ale zmiany w szoku jestem a co z dzidzia?

Łacha tu jeszcze zagląda?

Ja wróciłam na bb bo stał się cud.. naprawdę nadal nie mogę w to uwierzyć.. przecież mam pco nie mam owu moim długim staraniom towarzyszyła cała lista leków... A teraz nagle przed wyjazdem na wakacje robię test bo okresu jak zwykle nie ma a tak!!!! II kreski[emoji33][emoji33][emoji33] szok niedowierzanie... Nie planowaliśmy trzeciego dziecka.. nie zabezpieczaliśmy się bo zajście w ciążę wydawało się nie realne a tu ooo.. u lekarza już byłam ciąża jest młodsza niż o OM( co wydaje się logiczne bo ja mam baaaardzo długie cylke) serduszko już pulsowało ale takie malutkie że ledwo można było coś zobaczyć.... Na razie jestem w zawieszeniu boje się że znów poronie.. boje się jak damy sobie radę z trójką... Przyszłość mnie przeraża... Ale na lekach już jestem na podtrzymanie i robię co mogę by dzidzia była zdrowa..
 
Bafinka hejka.Kupę lat. Zagladam czasem z sentymentu ale ja już swoją produkcję zakończylam.Mam 2- ke dzieci- syna 7 letniego i córkę 15 miesięczna.O córkę staralismy się tyle co o syna - rok i 5 miesięcy.Choc w przypadku córy mielismy jeszcze przed bardziej pod gorke bo przed nią miałam poronienie zatrzymane i strasznie to przeżyłam i to wszystko jeszcze wydluzylo nas bardziej w czasie od upragnionego drugiego dziecka.A u Ciebie trojeczka- łatwo pewnie nie będzie ale dacie radę.Gratuluję i zycze nudnej oraz spokojnej ciąży.Z reguły jak człowiek nie myśli o staraniach to zaskakuje.Ja w 3 przypadkach zachodzilam kiedy byłam w niezlym stresie.Miałam inne problemy niż zachodzenie w ciążę.W trzecia ciaze zaskoczylam w miesiacu kiedy zmarla moja kochana babcia.
 
enej, spróbuj skonsultować się z lekarzem.. Do Invicty możesz pójść. Generalnie branie tych tabletek musi być pod opieką dr.
 
Witam ja nie biorę od września tamtego roku. Teraz od marca zaczęliśmy się starca o 2. Ale bez 2 kresek póki co okres mi się rozregulował miałam nuby mini krwawienie ale przy podcieraniu tylko i brązowe także nieiwem co to było dodam że od marca współżyjemy bez zabezpieczenia kilka razy w tyg i nic 19 kwietnie idę do ginekologa bo ciągle wzduta wahania nastrojów masakra i te bóle jak na okres a okresu brak. Dodam że przed 1 ciąża miałam nieregularne i bolesne okresy a teraz po odstawieniu nie wiem co myśleć. 2 testy negatywne więc nie wiem co myśleć... A nie powiem chciałabym 2 krechy zobaczyć. Wiem że cierpliwości trzeba. A koleżanka po 6 miesięcznej przerwie zaszła a brała dłużej niż ja ponad 10 lat a ja około 8
 
Witam ja biorę tabletki antykoncepcyjne ale źle się po nich czuje i musiałam jej odstawić od dziś i czy zajdę w ciążę jak się nie będziemy zabezpieczac
 
_Pysia_ szybciutko się Wam udało :)
Lea28 no to jesteśmy w podobnej sytuacji, ja też odstawiłam Yasminelle pod koniec września. Gdyby cykl był regularny (chociaż nigdy takich nie miałam :( ) powinnam dostać @ w okolicy 27 października, czyli prawie jak ty :)
A no i też staramy się od razu, bez czekania... :)
Królowa Fal, ja brałam cilest przed 1 ciążą :)

A to ty już o 2 sie starasz?Fajnie,zazdroszczę,już bym też chciała swoje maleństwo chiciaż 1 potem to już wszystko jedno kiedy i czy będzie 2...

Dziewczyny! Angela to sciemniara i oszustka. nie wierzcie jej w zadne slowo napisane. A jesli chcecie wiedziec wiecej o jej sciemnianiu zapraszamy na Staraczki Kwietniowe.


Angela a czemu nei napisalas o swojej cudownej becie ktora kupy sie nie trzyma? czemu nie napisalas ze twoj K jest przeciwny wszytskim lekarzaom i testom.

Admin powiadomiony o calej akcji Angeli. Wiec dziewczyny uwazajcie bo dacie sie nabrac jak my wszystkie na Kwietniowkach
 
reklama
Do góry