reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakup wózka ????

martka - jak go jeszcze gdzies dostaniesz to mozesz ise uwazac za szczesciare :-D Napisalam w tym watku o tym, ze ledwo sie pojawila nowa seria (z 2007 roku) to juz ich nie ma :-D
Maja byc pod koniec kwietnia w oszalamiajacej ilosci po 2 sztuki na kazdy sklep (o ile dobrze pojdzie) :-D No i my juz zrezygnowalismy.
Mamy cos innego, ale nie chce zapeszac i napisze Wam jak juz bedzie u nas w domu stal ;-)

ja tez dzisiaj to uslyszalam od pana w sklepie ale poniewaz bardzo czesto go nachodze to zarezerwowalam sobie ten wozeczek i nawet wplacilam zaliczke - pan obiecal ze jak przyjedzie to napewno pierwszy niebieski bedzie moj.

A martko jesli chodzi o sklep w nowej soli (ta strona ktora podalas) to w zielonej gorze jest wieksza szansa ze te wozki beda szybciej - bo oni jako ze sprzedaja ich wiecej to niby maja pierwszenstwo ;-)
 
reklama
No i juz mam wozek :-)

Zdjec wkleic na razie nie moge i tak sobei mysle ze wkleje jak juz bede miala pokoik dla Maluszka i w ogole ;-)

Ale wozek to Mutsy :-) Uzywany kupilismy - gondola i spacerowka. Fotelik pasujacy do wozka tez juz wylicytowalismy ;-)
 
mysz1978 to gratuluję udanego zakupu.:-D

Ja też znów dzis udałam się z mężem za wózkiem, bo w końcu musimy podjąć wreszcie jakąs decyzję. :szok:
Atlantika dalej nie ma ma byc po świętach. Pan powiedział że zamówienia to juz nawet na czerwiec mają.:szok:
Znów oglądaliśmy Alu sprinta bo dalej nas troche korci i nie wiem czy nie zaryzykujemy.
No i mężowi spodobał sie jeszcze jeden wózek X-lander.
(A mieliśmy zawężać wybór a nie rozszerzać)
 
ewula - skoro podoba Wam sie Mikrus to nie chcecie zrobic tak jak my i kupic uzywanego Mutsy???
Naprawde niektore oferty na Allegro sa godne uwagi ;-)
 
popcia - podobny do Roana mi sie wydaje ten wozek, ma wiele zalet (mozliwosc montowania spacerowki w obydwoch kierunkach, regulowane oparcie w gondoli, mozliwosc wpiecia fotelika) wiec za ta cene wydaje mi sie ze warto :-)
 
hej dziewczyny!
właśnie ja w poniedziałek kupiłam taką brykę FOCUS f-my NOWALEX
jest BOSKI, MEGAKONFORTOWY,
mój kolor to granat w białą krateczkę
wygląda jak boski MERC
ja wzięłam z kołami pompowanymi + moskitiera+ parasolka na słońce + folia
pozwole sobie zalinkować FOCUS NOWALEX
bo nie kupowałam z allegro ale od tego samego gościa tylko w sklepie netowym i wzięłam od niego jeszcze fotelik CONECO 0-13kg czerwono-granatowy
Pionieer Plus Coneco
jest boski , ma wyciąganą wkładkę dla oseska, osłonke na nóżki, budkę, jest przede wszystkim ultralekki waży 2,2 kg i ma b.dobrą cenę.
Gościu wysłał towar od ręki i na drugi dzień kurier mi to wszystko przytargał.
Byłam napalona na ROANA ale zaoszczędziłam na tym 400 zł. no i ma o wiele lepszą torbę i piękną spacerówkę. Mój kolorystycznie jest cudowny i ma wypasiony kosz na zakupy.
P.O.L.E.C.A.M. wam go dziewczyny.!!!!:-) :tak: :tak: :tak: :tak: :tak: :tak: :tak:
 
Martko no to jeszcze dorzucę swoje trzy grosze. W wielu wózkach śpiworek zastępuje pokrowiec do spacerówki, zadanie i zasada te same: ocieplać nóżki,chociaż może pokrowiec jest głębszy, więcej osłania buzię, co faktycznie w zimie się przydaje.
 
reklama
Witam wszystkie mamy!

To ja pamciaw z mam grudniowych 2005. Zaglądam do Was bo wystawiłam aukcję która być może Was zainteresuje. Mam do sprzedania nowy wózek Maclaren Twin Techno (model dla bliźniaków). Oryginalnie zapakowany. Chciałam kupić dla mojej córci na e-bayu niemieckim i kupiłam pojedynczy, a przysłali mi dla bliźniąt.....mogę im oddać ale koszty transportu i czas zanim mi kasę przeleją (już czekałam miesiąc zanim mi ten przyślą....) są takie że nie mogę czekać....muszę się go pozbyć jak najszybciej (bo potrzebuję wózka pojedynczego!) dlatego cena bardzo konkurencyjna. Serdecznie zapraszam na moją aukcję.

Oto link

Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro


pozdrawiam

pamciaw
 
Do góry