reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakup wózka ????

reklama
Ewitka ja też się zastanawiałam na Deltimem Fokusem, ale nie ma regulowanej rączki ani skrętnych kół lub osi, a i mojemu mężowi nie przypadł do gustu. Już chyba Deltim Premier jest bardziej wypasiony i podobny do fokusa. Tylko chyba większy.
 
Jeśli chodzi o Mikado, to razem z mężem "zauroczyliśmy się" taką wersją kolorystyczną granat z maliną, ale ostatnio dowiedziałam się, że może już nie być możliwości zamówienia takiej kolorystyki (mogą zrobić po swojemu :-( ). Skłaniałam się ku wersju 4 kołowej mięciutkiej na paskach, tylko czy aby do spacerówki później da się ją odpowiednio "utwardzić", a poza tym gorzej się ją podnosi (inaczej wyprofilowany stelaż) no i jeszcze zauważyłam, że dolny kosz jest mniejszy niż w 3 kołowym i nie demontuje się, a jest to chyba rzecz, która będzie się brudzić.
Co do Fokusa, to zdecydowanie bardziej mi się podoba od Premiera, ma lżejszy i poręczniejszy stelaż, a do rączki można się przyzwyczaić. Tylko kolorystyki nie możemy wybrać. No i Pan nas wystraszył tym skrzypieniem.
Atlantica Baby design nie widziałam na żywo, ale spacerówka nie ma opcji ustawienia przodem, bardziej bym się skłaniała ku Sawexowi, choć tutaj kolorystyka już jest bardzo uboga (nie lubię jednokolorowych wózków) i również nie widziałam tego wózka w realu.
 
teraz w wózkach wprowadza się ramy aluminiowe, bo te stalowe to ciężar dodatkowy. w zasadzie juz nawet stelaże są z włokien poliwęglanowych czy cos takiego, ale drozyna jak nic i chyba nie ma jeszcze w Polsce. Co do mikrusa to uważam, ze są solidne i nie wiem może jakieś losowe sztuki miały przypadłość łamania się, ale takie rzeczy są chyba od razu poprawiane.
ewitka a może spróbuj bezpośrednio do producenta zadzwonić albo na allegro zobacz czy nie mozna miec takiej kolorystyki jaka chcecie. my tam chcemy czerwoną i taki nam zrobią :-)

 
Mikrusa Alu Springa oglądaliśmy jakieś dwa tygodnie temu - już z tej nowej kolekcji - ale nie przekonał mnie ten wózek jednak mimo że sie mocno nad nim zastanwiałam. Gondole ma super, niedośc że duża to według mnie wypasiona i nawet poduszeczka i kocyk był w komplecie :confused: ale spacerówka kepska - jakaś taka mała :baffled:
I właśnie ten stelaż - jak go mój mąż zobaczył to stwierdził, że on się w oczach łamie i on nie zaryzykuje ( nie wiem po czym to stwierdził ale on ma bardziej techniczny umysł niz ja i pewnie wie na co patrzeć ;-))
No i jeszcze jak jezdziłam nim po sklepie to do przodu jakoś spbie radziłam ale do tyłu nie umiałam - musiałby blokować koła cały czas :baffled: aczkolwiek ten mechanizm blokowania jest prosty wiec moze to nie jest zaden problem ...

Zalete ma niewatpliwie te ze jest w miare tani ;-)
 
popciaa tez sie zastanawiam nad tym wózkiem ale z tego co sie orientuje w spacerówce jest śpiworek a niema moskitery a to moze byc problem w zime, jest jeszcze prawie identyczny twister baby smile i on ma moskiterke ale sa ciezko dostepne podobno ma byc wysyp w kwietniu
 
martka1 luknęłam sobie tego twistera. Faktycznie wierna kopia. I mam teraz dopiero dylemat. Miałam do wyboru wcześniej dwa wózki a teraz mi się 6 zrobiło.
1. Sawex Magical 4x- nie widziałam na żywo:-(
2. Implast driver 4XL- brak torby w standarcie:-(
3. Atlantic-widziałam tylko dwa klory bo na razie brak ich w sklepach, obrotowe kółka:-(
4. Twister Baby smile- nie widziałam na żywo:-(
5. Mikrus Alu Sprint- łamiący się stelaż:-(
6. Mutsy Urbanrider- za drogi:szok:

A Wy jak sądzicie, który z nich byłby najlepszy????
 
U nas jak juz nie ma mowy o x-landerze, to bralismy pod uwage Volanta z 4 kolami , przez moment Roana (duza i wygodna gondola - moze byc to plusem, ale i minusem jesli chodzi o upchniecie jej do auta..., w sumie to waga tego wozka tez nie jest ogromna, sklada sie tak jak inne wozki - ani latwo, ani trudno...) no a obecnie krazymy wokol uzywanego Mutsy ;-)
 
reklama
martka1 luknęłam sobie tego twistera. Faktycznie wierna kopia. I mam teraz dopiero dylemat. Miałam do wyboru wcześniej dwa wózki a teraz mi się 6 zrobiło. ....

a oto moje opinie bo bylam zainteresowana kilkoma z tych wózków więc:
1. Sawex Magical 4x- również nie widziałam na żywo więc sobie odpuściłam
2. Implast driver 4XL- bardzo długo był dla mnie numer 1. brak torby w standarcie to nie jest problem bo można dokupić ale kosz na zakupy wyciąga się po 5 miesiącach użytkowania i ciągnie się po ziemi co wygląda nieestetycznie i jest niepraktyczny a wersja spacerowa jest troche uboga no i nieblokują się przednie koła
3. Atlantic- blokowane koła ale jak wspomnialam tylko śpiworek na zime który tak naprawde mozna sobie dokupic według uznania a brak moskitery w wersji spacerowej
4. Twister Baby smile- widziałam i jest prawie identyczny jak atlantic z tym że ma moskitere w wersji spacerowej, różnią się kolorystyką i fajna jest wersja special lecz bardzo ciężko dostępna ale podobno mają być w kwietniu:-) :-) :-)
 
Do góry