reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla naszych dzieci

Czy w Szczecinie są gdzieś sprzedawane produkty Medela?
Dokładnie chodzi mi o maść na brodawki PureLan. Może także o nakładki do karmienia.
Oczywiście można to kupić na Allegro. Ale czy w Szczecinie może można gdzieś za w miarę przyzwoitą cenę?

Pozdrawiam Hania

Kiedys widziałam rzeczy tej firmy w szpitalu na Uni w takim kioseczku przy łączniku,ale to było już dawno więc nie wiem czy jeszcze tam cos jest
 
reklama
Znajomi męża z pracy chcą nam kupić prezent. No może nie caly ale część dołożyć do fotelika samochodowego. Mamy teraz fotelik do 13 kg. Nie wiem czy uda się wozić w nim dziecko aż tak długo. Ale chciala bym obejrzeć dostępne foteliki. Gdzie jest w Szczecinie duży wybór fotelików? I najlepiej żeby jeszcze sprzedawal je ktoś kto może coś doradzić.
Możecie polecić jakiś sklep czy hurtownię?
Pozdrawiam Hania
 
Znajomi męża z pracy chcą nam kupić prezent. No może nie caly ale część dołożyć do fotelika samochodowego. Mamy teraz fotelik do 13 kg. Nie wiem czy uda się wozić w nim dziecko aż tak długo. Ale chciala bym obejrzeć dostępne foteliki. Gdzie jest w Szczecinie duży wybór fotelików? I najlepiej żeby jeszcze sprzedawal je ktoś kto może coś doradzić.
Możecie polecić jakiś sklep czy hurtownię?
Pozdrawiam Hania
Ogromny wybór jest w hurtowni na ul .Santockiej ""Swiat Dziecka"" Mozna tam kupić równiez w detalu.Hihihihih tylko wez ciemne okulary zebyś oczopląsu nie dostała;)))) Masakra ile tam jest wszystkiego ja poprostu zwariowałam:p:p
.A 2 hurt to TaTo na ul Cukrowej tez polecam .AA i jest jeszcze 3 hurt Oleńka na Pomorzanach okolice Biedronki i zabki Jest duzy szyld ale ceny mają tam masakra:o popatrzec jednak mozna;))
 
Ostatnia edycja:
Znajomi męża z pracy chcą nam kupić prezent. No może nie caly ale część dołożyć do fotelika samochodowego. Mamy teraz fotelik do 13 kg. Nie wiem czy uda się wozić w nim dziecko aż tak długo. Ale chciala bym obejrzeć dostępne foteliki. Gdzie jest w Szczecinie duży wybór fotelików? I najlepiej żeby jeszcze sprzedawal je ktoś kto może coś doradzić.
Możecie polecić jakiś sklep czy hurtownię?
Pozdrawiam Hania

W sklepie TA-TO na cukrowej mają kompetentną obsługę. Ja tam dużo rzeczy kupiłam i polecam.
 
byłam w Ta-to. Tam jeden z kupujacych nawet przed kupnem fotelika, przymierzał go do samochodu. A obsługa faktycznie rzetelnie informuje o wszystkim. Znajoma miała upatrzony fotelik na allegro właśnie od nich ale był tańszy niz w sklepie. Gdy powiedziała o tym przy kasie, sprzedano jej po cenie z allegro.
 
Ja do Tato już się raczej nie wybiorę- pisałam już o tym kiedyś. W "świecie dziecka" na santockiej jeszcze nie była, byłam u nich jak jeszcze byli na krakowskiej. Ostatnio byłam w hurtowni Bebe Club na piskorskiego i mogę śmiało ich polecić- sprzedawcy mili, kompetentni, a przy okazji nie narzucają się.
 
Dziewczyny a znacie sklepy w Szczecinie w których można kupić niedrogie, zwyczajne ubranka dla dzieci? Nie chodzi mi o sklepy sieciowe typu Smyk, 5-10-15 itp. W necie jest pełno niedrogich ubranek - w tym wiele Polskich firm ale zastanawiałam się, czy są sklepy w mieście gdzie też niedrogo można ubrać maluszka.

Jak coś wiecie to dajcie znać
 
Dziewczyny a znacie sklepy w Szczecinie w których można kupić niedrogie, zwyczajne ubranka dla dzieci? Nie chodzi mi o sklepy sieciowe typu Smyk, 5-10-15 itp. W necie jest pełno niedrogich ubranek - w tym wiele Polskich firm ale zastanawiałam się, czy są sklepy w mieście gdzie też niedrogo można ubrać maluszka.

Jak coś wiecie to dajcie znać
Pepco na santockiej koło biedronki, niedaleko lidla. Świat dziecka hurtownia na Świerczewskiego, wcześniej była na krakowskiej
 
zylcia we wszystkich tych hurtowniach można kupić ubranka dla dzieci- od śpiochów, body i innej bielizny, przez bluzki, spodnie, kompleciki, kurtki, buty... Ja kupuję wszystko w hurtowniach, ewentualnie właśnie 5-10-15 i smyk.
 
reklama
Byłam dziś na santoskiej w Świecie dziecka. Potwierdzam, że bardzo fajny sklep, mila obsługa a przede wszystkim wiele różnorodnych i niedrogich rzeczy dla maluszka. W końcu coś na moją kieszeń. Dzięki za wskazówki.
 
Do góry