reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla naszych dzieci

A gdzie jest ten Świat Dziecka na Santockiej? Wogóle nie kojarzę, gdzie coś takiego tam jest.
Byliśmy w Tato na Cukrowej. Rzeczywiście obsluga mila i wiele się dowiedzieliśmy.
Stwierdziliśmy jednak, że wolimy aby wspólpracownicy męża dorzucili się do kojca. Chcemy tego typu kupić DUZY KOJEC 8 ELEMENTOW BRAMKA SKLADANY HARMONIJKA (953965104) - Aukcje internetowe Allegro
A może gdzieś takie da się kupić w Szczecinie? Poza tym co wsadzić w taki kojec? Na aukcjach są materacyki - wszystkie drogie jak nie wiem co. A może jakiś dywanik? A u nas nie na się jakiś materacyków dla dziecka kupić, żeby wsadzić w kojec?
A po dyskusji w hurtowni Tato i obejrzeniu aukcji na Allegro stwierdziliśmy, że jednak kupimy fotelik używany. Najprawdopodobniej Maxi Cisi Priori. Na Allegro to wydatek rzędu 250 zl używany, prawie 500 zł nowy. A w hurtowni około 680 zł.
Obawiamy się o kradzież z samochodu, więc lepiej, żeby nie wyglądał zbyt nowo. :) Najbardziej szkoda by bylo porozbijanych szyb. Poza tym nasze piesy robią taki "chlewik" w samochodzie, że szkoda tam wstawić coś nowego. Klamki nam już obżarły i jeden zaczep do pasów także.
Pozdrawiam Hania
 
reklama
Północny Wiatr jesteś pewna, że chcesz kupować używany fotelik? Ja szczerze powiem, że bym się nie odważyła... Tak na prawdę kupując używany fotelik nie możesz być pewna w 100%, że nie brał on udziału w żadnym wypadku czy stłuczce. A prawda jest taka, że nawet lekka stłuczka może uszkodzić fotelik. Firma kiddy ma taki zapis gwarancyjny, ze w przypadku, gdyby doszło do wypadku samochodowego, to nawet jeśli po foteliku tego nie widać oni wymieniają na nowy, bo każdy nawet drobny wypadek powoduje, że ulegają zmianom strukturalnym materiały z których zrobione są foteliki i wtedy należy kupić nowy lub w przypadku kiddiego odebrać kolejny...
 
Szukam ciuszków na chrzest, który ma być 18 kwietnia.
Byłyśmy z mamą w Bebe Club i w Bobolandzie na Słonecznym. W Bebe Club takie fajne polarkowe spodenki i płaszczyki, w Bobolandzie śliczne sukienusie.
Byłyśmy też na Manhattania, gdzie jest troszkę ciuszków na chrzest.
Czy są gdzieś w Szczecinie sklepy z fajnymi ciuszkami na chrzest?
No i nie wiemy w co dziewczynę ubrać, bo 18 kwietnia może być 3 stopnie albo 23 na dworze. A na imprezie też trudno występować w plaszczu. :)
Możecie coś doradzić?
Pozdrawiam Hania
 
Haniu a ile twoja córcia już liczy sobie ? bo nie wiem czy to jeszcze mały niemowlaczek co w kołysce leży :-) czy już niunia która zaczyna chodzić:-) więc ciężko ocenić... i doradzić w co ubrać :-) a może na allegro też poszukaj?


A w sumie to najlepiej "na cebulkę" :-D
 
Haniu ja ubranka szukałam w tych samych miejscach co Ty. Kupiłam na Manhattanie, bo tylko tam dostaliśmy odpowiedni rozmiar. My chrzcilismy 28lutego, więc było dość zimno wtedy. Kupiłam małemu komplecik- ocieplane spodenki (wykorzystujemy je jeszcze teraz), kurteczkę (też jeszcze ją pewnie założymy na chłodniejsze dni), do tego była biała koszula, mucha i bezrękawnik, ale że było zimno pod spód ubrałam małego normalnie w cieplejsze rzeczy i tylko na wierzch spodnie i kurtka z kompletu,dopiero a na sali przebrałam go w koszulę i bezrękawnik.
Musisz też wziąć pod uwagę, że zazwyczaj w kościele jest chłodno nawet jak na dworze upał.
 
Ubranka widziałam w sklepie Świat Dziecka na Santockiej, w Oleńce na Pomorzanach, w sklepie z dewocjonaliami na Niepodległości i w sklepie na Obrońców Stalingradu (od ul. Wojska Polskiego).

Bardzo ładne sukieneczki, które w 100% nadają się na chrzest są w Rossmanie - wczoraj widziałam na ul. Wyzwolenia.
 
HELP ! :-p

Zakochałam się w wózkach Baby-merc :cool2::tak: ( PRZEMKO - producent wózków Baby-Merc i Car-Baby) ale mam problem...

Są chyba tylko na allegro... Nigdzie w Szczecinie ich nie widziałam, jeśli któraś z Was kochane wie gdzie takie znajdę, nawet na obrzeżach Szczecina... to proszę o info... Wyglądają naprawdę super te wózki, solidnie, praktycznie i na allegro nie są takie drogie...

WÓZEK NA PASKACH BABY MERC SOLAR +FOTELIK KOŁA P (968769843) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
 
Kupiłyśmy polarkowy komplet: spodenki i płaszczyk w Bebe Club. Przesśliczny różowiutki. :) To będzie do kościoła. Ale jeszcze nam potrzebna sukieneczka na imprezę.
Gdzie jest ten Świat Dziecka na Santockiej? Nie mogłam tego znaleźć.
Wesołych i szczęśliwych świąt dziewczyny Wam i Waszym rodzinom.
Hania
 
świat dziecka - ul. Santocka 42. Mniej więcej w połowie drogi między Ku słońcu a 26 kwietnia. Jadąc od Ku słońcu to jest po lewej stronie.
 
reklama
Do góry