reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla naszych dzieci

Chciała bym kupić cienki śpiworek do spania. Nie wiecie, gdzie można kupić taki w Szczecinie? Wczoraj widziałam w lumpeksie koło przejścia podziemnego ale tylko do 6 miesięcy był. Na Allegro na razie nie znalazłam odpowiedniego. Łatwiej znaleźć cieple śpiworki.
 
reklama
Kassi ma ponad pół roku. Do tej pory kupowałam jej ciuszki głównie w hurtowniach dla niemowląt, na Allegro i w lumpkach. Miała też troszkę pożyczonych ciuszków po kuzynie i parę po dzieciach siostry i koleżanki. Akurat moje koleżanki mają już stare dzieciaki, więc na wiele nie mogłam liczyć.
Kupiłam też coś na Tobruku.
Hurtownie dla niemowląt wkrótce dla nas się skończą.
Gdzie kupujecie ciuszki dla dzieciaków powyżej roku?
I czy są jakieś hurtownie rzeczy dziecięcych?
 
Kassi ma ponad pół roku. Do tej pory kupowałam jej ciuszki głównie w hurtowniach dla niemowląt, na Allegro i w lumpkach. Miała też troszkę pożyczonych ciuszków po kuzynie i parę po dzieciach siostry i koleżanki. Akurat moje koleżanki mają już stare dzieciaki, więc na wiele nie mogłam liczyć.
Kupiłam też coś na Tobruku.
Hurtownie dla niemowląt wkrótce dla nas się skończą.
Gdzie kupujecie ciuszki dla dzieciaków powyżej roku?
I czy są jakieś hurtownie rzeczy dziecięcych?

Ja nadal jeszcze kupuję w hurtowniach- w tej chwili rozmiar 92, ale większe też widziałam. A jaki rozmiar ma Twoja mała? Moja przyjaciółka ma córę dwuletnią i też jeszcze zaopatrza się w hurtowniach.
Poza tym polecam przeceny. Ostatnio obkupiłam Szymona na całe lato w reKidsie, trochę w Zarze i 5-10-15. Tylko w Smyku nigdy nie mogę nic wybrać:sorry2:
 
Dzięki za info. Rzeczywiście będzie można jeszcze w hurtwniach. Wyprzedaże zauważyłam. Kupiłam Kassi bluzę w ReKids, body, spodenki i kombinezon na przyszłą zimę w Cocodrillo, parę ciuszków w 5-10-15, Smyk miał fajną wyprzedaż wiosną w Warszawie, jak mąż był i kupił jej fajny dresik (u nas takich fajnych ciuszków nie wyprzedawali).
Widziałam też ciuszki dziecięce w KappAhl ale nic mi się tam nie podobało. W H&M też nic mi się nie udało kupić nigdy (jak dla mnie zbyt słabe wyprzedaże mają), choć dostałam ciuszki stamtąd w prezencie.
Z raz kupiłam jakieś skarpetki w Tesco i rampersa w Realu. Tesco według mnie ma bardzo drogie ciuszki dla dzieci.
Widziałam, że wyprzedaże są w Wójciku ale i tak ceny z wyprzedaży są kosmiczne.
A Zara gdzie jest? W Galaxy? Nigdy nie byłam.
Kupowałam też sukienki na Tobruku. A ostatnio coś kupiłam na rynku na Zawadzkiego, bo jest likwidacja sklepu (nr 39). Ale chyba lepsze ceny są w hurtowniach i na wyprzedażach, bo wcale tak fajnie nie obtanili.
Fajnie by było zrobić listę sklepów, gdzie można kupić ciuszki w atrakcyjnych cenach.
 
W KappAhl też nic mi się nie spodobało. H&M tak samo- nic nie wybrałam. Jak kupuje coś w H&M to zazwyczaj w Niemczech, u nas jakoś nie bardzo mogę coś wybrać... albo idę jak już wszystko jest wybrane?
Spodobało mi się parę rzeczy na stronie Wójcika ale oczywiście już ich nie było, a jak mam dawać tyle kasy za ciuchy to już chociaż muszą mi się bardzooo podobać.
Zara jest w Galaxy na parterze koło H&M. Może nie mają bardzo niskich cen (za krótkie spodenki z bawełny a'la dżinsowe) ok. 36zł, ale są super jakościowo.
 
reklama
Dziewczyny gdzie mozna kupic w Szczecinie staniki dla karmiacych??? Oglnie poszukuje firmy Alles, sprawdzalam w Fali i Galaxay ale nic fajnego nie bylo.
Z gory dzieki za info!
 
Do góry