reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki ale nie dla dzieci

reklama
niki222 OK:) a tak swoją drogą w prezencie ostatnio dostałam termoopakowanie na 1 butelkę z Canpol'a, takie badziewne seropianowe i temperatury nie trzyma w ogole, o 21 nalałam do butelki wrzątek, o 1 potrzebowałam i musiałam juz podgrzewać.
 
K@m@ no to rzeczywiście Ci się udało z tym zakupem-bo cena wysoka.Daj znać czy rzeczywiście trzyma temperaturę:)
Zatem, temperaturę trzyma dość długo (do 4 godzin w domu) pod warunkiem, że do butelki wlejemy wrzątek, woda lekko ciepła czy letnia stygnie w niej automatycznie, na dworze ciepło utrzymuje sie do max 2 godzin (również wrzątek)ale po 1.30 min temperatura nie jest już taka jakbyśmy chciały. Jest jeden minus otóż środek tej torby okropnie śmierdzi i przechodzi na butelkę oraz smoczek :/ (mija już 4 dzień gdy torbe mam non stop otwartą w celu wywietrzenia i nadal cuchnie)
 
szukałam, szukałam aż znalazłam, a jak znalazłam to nie kupiłam bo mi sie nie podobały :) za to dziewczyny widziałam mega zarąbiste płaszcze na wiosne:)))) tylko te kolory...... dla mnie troche zbyt rzucające sie w oczy, ale podobno wiosna i lato 2012 mają byś odlotowo kolorowe, zobaczymy:) W każdym razie płaszczyki o których pisze widziałam w tk maxx, kolory przeróżne mi tylko w jednym było do twarzy (kolor koralowy) ale sie nie zdecydowałam. Moze jak wiosna będzie juz tuż tuż.
 
Dziewczyny, nie widzialyście gdzieś fajnych, kolorowych kieliszków do jajek?
Kassandra nam wytłukła kieliszki i został tylko jeden. Mialam nadzieję, że kupię coś przed świętami. Ale trafilm tylko na brzydkie "skorupki". Nie mam czasu na latanie po sklepach. Może Wam coś w oczy fajnego wpadlo?
 
reklama
Na krzywoustego koło mac kwaka jest SOLDO super sklep z ciuchami torebkami itd damkie.i ceny dobre:) już upatrzyłam sobie sukienkę na chrzciny,a i kupiłam torebkę fajną za 28zł:)
 
Do góry