reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki ale nie dla dzieci

Mona ja słyszałam o tej żyrafie i prawdę mówiąc nie wiem czym się wszyscy zachwycają? A tak z ciekawosci ile kosztuje we Francji?
A mogę mieć do Ciebie prośbę? Jak będziesz chodziła po sklepach zobaczysz czy są maskotki z bajki Ciekawski George? Szymon uwielbia Georga, ale w Pl nie można go nigdzie dostać.
 
reklama
kurde ja co prawda tv ogladam ale u nas jej nie reklamuja- chyba, bo nie rzuciła mi sie nigdy w oczy, ani w tv ani w sklepach, nawet slynna eco mama Reni Jusis z nia nie wystapiła w Dzien dobry TVN :-D:-D:-D Jedynie po opisie z netu moge wywnioskowac, ze to kolejny chwyt na naciagniecie rodziców na kase. Zabawka najzwyklej mowiac ZWYKŁA- takiew moje zdanie.
A ja wczoraj bylam w tk-maxx i powiem, ze podoba mi sie ten sklep, rzeczy fajne, nie drogie, całkiem całkiem no i tłunmów takich nie było.
pozdrawiam
 
Wiec popularna az tak w pl nie jest skoro nie slyszalyscie:)
czarodziejka
ja tutaj ja kupilam bo kolezanka prosila za 8 €.Moja Nadia ma-ale z tego wzgledu ze ja znalezlismy:)
Wiesz co wczoraj bylam w wielkim sklepie dla dzieci szkoda ze mi wczesniej nie napisalas bo bym zobaczyla to o co prosisz.
Nie obiecuje ze sprawdze przed wyjazdem bo nie wiem czy jeszcze tam bede.Jak cos dam znac:)

tk-maxx kurcze pierwsze slysze o takim sklepie:zawstydzona/y:
Kupilismy Nadii super buciki do pl na zime"Timberlad"mam nadzieje ze sie sprawdza:)
 
czarodziejka o to chodzi tak???

Curious George

UPS ! PRZEPRASZAM ZA ZASMIECANIE POWINNO BYC WSZYSTKO W ZAKUPKI DLA DZIECI A NIE "ZAKUPKI ALE NIE DLA DZIECI":zawstydzona/y::shocked2::-D PORABALO MI SIE !!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
CZeść kobitki :)
Ostatnio zajrzałam z ciekawości do pepco i wpadła mi w oko spódniczka :) do kolan, brązowa z paseczkiem, śliczna jest i mam straszną ochotę ją kupić, wiem że pisałam, że pepco moim zdaniem to śmieciowy sklep itp ale spódnica jest po prostu zarąbista. Jutro po nią lece, bo jeszcze mi wykupią. Do tego biała koszula, szpile....
Pozdrawiam ciepło :)
 
Potrzebuję pomocy, wiecie gdzie można kupić w Szczecinie kulki newtona??? Allegro nie wchodzi w gre bo nie dojdzie do piątku, a to ma być prezent dla kogoś z rodziny. Błagam o szybką odp.
 
Potrzebuję pomocy, wiecie gdzie można kupić w Szczecinie kulki newtona??? Allegro nie wchodzi w gre bo nie dojdzie do piątku, a to ma być prezent dla kogoś z rodziny. Błagam o szybką odp.
Edukacyjne - Toys4Boys - prezenty i gadżety z innej planety
Z tego co pamiętam to ten sklep jest chyba w galaxy,przy h&m takie wolne stoisko

I jeszcze dziś mi się przypomniało,że w Kaskadzie jest taki sklep Flo- zresztą w centrum handlowym Auchan też jest. I tam mogą być te kulki. Ale 100% pewności nie mam.
Daj znać czy i gdzie je dostałaś:)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny mam pytanie:). Orientujecie się może czy w Szczecinie jest jakiś sklep gdzie można kupić rzeczy sprowadzone z IKEA??Bo tutaj się chyba tego sklepu nie doczekamy;-)
 
reklama
Witam wszystkich
Dawno tu nie zaglądałam :/ wiec zacznę od uzupełnień.
NIe kupiłam spódniczki bo moj rozmiar miał zepsuty zamek i kulek newtona również, w ostatniej chwili m zmienił zdanie i kupił coś innego. Za to ja zamówiłam ostatnio termotorbe Aventa przez allegro i dziś moja mamuśka odebrała :-) dla zainteresowanych dodam, że mi udało sie ją nabyć za 38 zł a w sklepach jej koszt wachał się między 80 a 90 zł :)
Niki222 nic mi nie wiadomo na ten temat, a mógłby sie taki jeden sklepik gdzieś trafić, bo tak jak piszesz Ikei sie nie doczekamy :((
Pozdrawiam serdecznie :)
 
Do góry