reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupki dla naszych maleństw

No fajuśny i koła ma te duze i szerokie. Może gdzies znajdziesz taki bo na tej stronie to widzę, że aktualnie ich nie posiadają.
 
reklama
no właśnie poszukuję.... mam nadzieję, że coś dopadnę :-) może być inny kolorek.....w grudniu widziałam taki granat z białym w sklepie u nas ale niesty już dawno go nie ma:-( wogle teraz nie ma wyboru, same spacerówki typu parasolki :-(
 
A nie mogą Ci w tym sklepie takiego zamówic skoro mają dostep do tego producenta?
Wiesz myslę, że nie powinno byc problemu.
 
pytałam ostatni to siedzą tam jakieś dwie zakręcone małolaty i nie mają o niczym pojęcia, więc może znajdziemy coś w internecie :-)
 
Witam wszystkie mamy!

To ja pamciaw z mam grudniowych 2005. Zaglądam do Was bo wystawiłam aukcję która być może Was zainteresuje. Mam do sprzedania nowy wózek Maclaren Twin Techno (model dla bliźniaków). Oryginalnie zapakowany. Chciałam kupić dla mojej córci na e-bayu niemieckim i kupiłam pojedynczy, a przysłali mi dla bliźniąt.....mogę im oddać ale koszty transportu i czas zanim mi kasę przeleją (już czekałam miesiąc zanim mi ten przyślą....) są takie że nie mogę czekać....muszę się go pozbyć jak najszybciej (bo potrzebuję wózka pojedynczego!) dlatego cena bardzo konkurencyjna. Serdecznie zapraszam na moją aukcję.

Oto link

Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro


pozdrawiam

pamciaw
 
reklama
Do góry