reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPOWE SZALEŃSTWO

Czarna oto instrukcja:

1. Wchodzę na stronę: http://www.imageshack.us
2. Klikam w przycisk "Przeglądaj" i wskazuję na komputerze zdjęcie które chcę zamieścić w internecie. Następnie klikam w przycisk "host it". (obydwa przyciski znajdują się po prawej stronie)
3. Gdy zdjęcie się załaduje, widać je na podglądzie dlatego jest małe, kopiuję (do schowka czyli ctrl+c) adres do zjęcia z ostatniej ramki. Adres zaczyna się od http:// ... a obok ramki po prawej stronie masz opis "Direct link to image".
4. Wchodzę na nasze forum, wybieram wątek, potem "wyślij odpowiedź" i klikam w drugą ikonkę w drugim rzędzie (z takim małym widoczkiem) nazywa się ona "umieść obrazek". W treści odpowiedzi pojawi się [ img][ /img]. Pomiędzy te dwa napisy, pomiędzy nawiasy wklejam adres ze schowka (ctrl+v). Czyli tak to powinno wyglądać: [ img]http://adresik twojego zdjęcia[ /img]

I to wszystko. Powodzenia!
 
reklama
śliczna ta karuzelka szkoda że taka droga bo też bym się skusiła. Co do zakupów to zgadzam się z w ami z zupełności trzeba wszystko przygotować wcześniej bo potem będzie ciężko latać po sklepach.POZDRAWIAM!!!
 
Karuzelka jest przecudna :)
A mnie sniło się dziś w nocy, że urodziłam Juniora i miałam dla niego tylko jedne śpioszki :( i paczkę pampersów. Nie mówiąc o tym, że szybko musiałam znaleźć dom do kupienia bo nie mieliśmy gdzie mieszkać - czysty żywy koszmar nocny - brrrrr

Doxa - to samo tłumaczyłam mojej Mamie - medycyna daje nam obecnie poczucie pewnego komfortu. A tydzień później pokazałam jej wnuka na filmie dvd i zadumała się nad postępem medycyny w trakcie swojego życia.

pozdrawiam Brzuchasie
 
A ja praktycznie nic nie mam ::) Jak narazie to kupilam taki kochaniutki kombinezn na zime, i jakies tam pare ciuszkow. Nei spiszy mi sie z tym, no i u nas jest tak ze kazdej pierwszej mamie robi sie tak zwany baby shower. To przewaznie robi babcia, i to tak dziala, przyszla mama idzie do sklepu dziecinnego wybiera wszytko co chce dla dzidzi,a pozniej babcia robi impreze zaprasze wszystkie znajome kobiety no i one ida do tego sklepu i kupuja co jest na liscie. Takze praktycznie wszytko dlka dzidzi, wozek, lozeczko, itp dostaje sie w prezencie.
 
Ja już zaczynam kupować i nie będę czekać do ostatniego momentu. Jakoś lepiej wydawać np co tydzien trochę kasy, niż potem w jeden tydzień kilka tysięcy. Na Dzień Dziecka kupiłam sobie czapeczkę rozmiar 46 cm w beżowo-błękitne paseczki, a Mężulkowi body rozmiar 52 z fantastycznym napisek "Kocham mojego tatusia". Był zachwycony. Oczywiście to wszystko z myślą o naszym Synku. Acha wczoraj nabyłam drogą kupna kocyk błękitny z beżowym misiem. Cudo. Z jednej strony z milutkiego aksamitu z drugiej z beżowej delikatnej bawełny w miśki.
 
Anja, ale fajny jest ten zwyczaj! Mam na myśli baby shower!!! ;D ;D ;D

Małgosiu a gdzie kupiłaś te superaśne body z napisem "kocham mojego tatusia"? Ja też jestem z Warszawy tzn. dokładnie od 3 lat mieszkam w Markach ;) I bardzo bym chciała takie kupić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Do góry