reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo

clue ja mialam tylko raz pampersy, jak mala sie urodzila, ale miala od nich odparzenia i zrezygnowalismy, teraz kupujemy Happy zx aloesem i jak dla mnie rewelacja, nie bylam zadowolona z Huggisow, a co do rozmiaru to tez juz od jakiegos czasu mamy 4
 
reklama
A tu was zaskoczę ;-) promocja jest na wszystkie rozmiary:tak: tylko szukajcie giga paki a nie jumbo paki bo obie są po 49 a w giga jest (przy 3) 16 sztuk więcej:-D
Ja mam nosidełko od znajomej tylko raz byłam z młodym i jak dla mnie niewypał... clue jeszcze daj szansę chuście może się sprawdzi...
 
Oj to i ja się muszę do Tesco wybrać.
A w Realu są komplety 3 body, z długim rękawkiem , z krótkim i na szerokich ramiączkach po 8 zł. Ja też już kupuję na 74 a nawet na 80 , bo Antoś ma już 76 cm :-) a pampersów Pampersów używamy 4+ a np Huggiesów 4 bo są większe .
clue nasze pociechy nadal idą łeb w łeb :-) A u nas się utarło że ja wożę Antośka w wózku a wieczorem mam dla siebie godzinkę między 19 a 20 i wtedy M bierze smyka w nosidełko i razem spacerują i Antoś bardzo to lubi, ale początki były kiepskie, bo zawsze przy wkładaniu do nosidełka był krzyk :-) Jak był maleńki to przez kilka pierwszych tygodni nosiłam go też w chuście fasolce, ale on szybko przestał lubić pozycję poziomą.
 
Co do pieluch, to ja kupuję rozmiar 4 od dawna. Najczęściej Pampersy (jednak najlepsze są), czasem huggiesy, dada, a ostatnio wzięłam na próbę Happy, ale te wydają mi się mniejsze od pozostałych.

Kupiliśmy też Piotrusiowi spacerówkę firmy CAM. No i się pozytywnie zdziwiłam, bo okazało się, że nasz fotelik (tej samej firmy) pasuje do niego jak ulał.
CAM Pretty Evolution beżowo-czerwony - zdjęcia produktu

Ubranka też zakładam w rozmiarze 74 i 80. Mniejsze rozmiary już nie wchodzą. Dlatego też muszę zrobić zakupy, bo już kończą się zapasy... Jak te dzieci szybko rosną :))

Fotelik narazie zostawiam taki jaki mamy. Rzadko jeździmy autem z Piotrusiem, a jak narazie mieści się w nim, więc nie ma co zmieniać.
 
ja w Realu kupiłam we wtorek dwie bluzeczki Disney'a za 5,99 i jedną polóweczke za 7,99. jestem zadowolona. pieluszki też 4 huggis, bo są tańsze niż pampers, choć może nie są wspaniałe..

Myślimy o zakupie siedzonka plastikowego do jedzenia i o chodaku. Może macie i możecie coś doradzić?..


Ostatnio kupiłam też Canpola Wkłdy do pieluszek, tylko... nie do końca wiem do czego służą:/
 
Zamówiłam krzesełko do karmienia arti cezar. bedzie w przyszłym tygodniu i podziele sie wrażeniami.
Kupiłam też wczoraj czapeczkę na lato za 8,5 zł:szok::happy:. Iguś wygląda w niej ślicznie.
M w tamtym tgodniu kupił w lidlu bawełniane spodnie za 7 zł. są cienkie ale jak dla mnie do chodzenia po domu w sam raz.
 
krzesełko do karmienia to cudowna rzecz, ja osobiście zamówiłam na allegro bo owiele taniej. a moja gwiazdeczka w chodaku już śmiga pół miesiąca i nieżle broi:tak:
 
aga111 świetne krzesełko, też sobie na allegro takie upatrzyłam, ale wyskoczyłam na miasto i już chciałam mieć i zdecydowałam sie na drewniane ale coś Majka na razie nie lubi w nim siedzieć.

Nad chodzikiem cały czas się waham. W sumie w mojej rodzinie zawsze był używany i nic nikomu nie było ale zdarzają się różne przypadki dltego nie jestem pewna i na razie odpuszczam.

A tu Majusia na tronie:-D
 

Załączniki

  • 7m (5).jpg
    7m (5).jpg
    30,6 KB · Wyświetleń: 42
reklama
Do góry