reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo

Ja bardzo lubię oglądać wózki. Myślę,że każda z nas ma inne potrzeby i wymagania, co do wózka. Dla mnie bardzo istotna jest waga wózka, możliwość montowania na podwoziu fotelika samochodowego. Fotelik ten powinnien mieć bazę na stałe mocowaną w samochodzie. Nie chce mi sią za każdym razem szamotać z pasami.Duże pompowana kółka są fajne, ale wózek robi się wtedy cięższy i większy. Ja raczej po zaspach śniegu nie będę jeździć, bo panowie drogowcy całkiem nieźle się u nas sprawują:-)
 
reklama
No u nas to niestety nigdy nic nie wiadomo z panami drogowcami... Poza tym nie wiadomo tez czy zima nie bedzie miala kaprysu i nie zaskoczy wszystkich tego roku.
Masz racje, baza to bardzo przydatna rzecz, bo umozliwia szybkie zamontowanie fotelika i wyciagniecie go bez szarpania sie z pasami.
 
U nas fotelik jest istotny ze względu na mojego M. On nawet obok do sklepu autem jeździ:-D:-D:-D
 
Miałam okazje powadzic wozek 3 kolowy i powiem wam, ze dla mnie to tragedia. Na kazdej dziurze czy krawezniku przednie kolo sobie samo skreca, w ktora strone chce, wozek sie ciezko prowadzi i jest malo stabilny. Tak samo, chociaz troche w mniejszym stopniu zachowuja sie wozki z malymi, podwojnymi koleczkami, ktore sa strasznie sztywne i na kazdej dziurze czy nierownosci sie "zacinają".
Moj wozek na pewno bedzie na pojedynczych wiekszych kolach, ale tez nie na tych super grubych i duzych, bo sa ciezkie.
 
Witam
mi w zasadzie bardzo podobaja się 3-kołowe:tak: i nawet oglądałam z mojim M niemniej jednak obecnie nam się podoa cztero-kołowiec przekonała nas pani w sklepie;-) ale wcale nie mówiła że te 3 są złe tylko akurat ten okazał się lepszy na nasze potrzeby:-D dla nas waga nie jest piorytetem tylko funkcjonalność, no i bardzo chcę taki typu 3 in 1:happy:
 
Martynka1987 - no to skoro tak mowisz to chyba wyklucze wozek trzykolowy. Nie mam cierpliwosci dla takiego wozeczka.
 
ja tez myslalam juz o wozeczku. z tego wzgledu ze potrzebujemy czegos naprwde lekkiego bo mieszkamy na 3 pietrze :-( i ostatnio wpadl mi w oko wozek chipolino rush ale widzialam go tylko na zdjeciu bo w pl jest narazie nie dostepny. ;-)
 
Magdalena możesz wkleić to zdjęcie?Jeżeli wózio lekki chętnie bym obejrzała:tak:
 
reklama
Do góry