reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo

my tez juz w koncu zakupilismy krzesełko Babydesign Group (pepe żyrafka) -zobaczymy jak sie bedzie sprawowac.
Teraz czekamy na fotelik samochodowy-ma przyjść na dniach-juz prawie kilogram temu powinnismy zmienic ale ciężko z kasą było:-(
W Carrefour'ze jest promocja od 1lipca na pampersy - kosztują 79 zł (duze paczki w pudełku 3x40)
rozmiar 4 - 132 szt
r.4+ - 120szt
r.5 - 110szt
 
reklama
Aga mała polubiła kask było trochę marudzenia przy pierwszym zakładaniu, ale teraz jest ok.
Nawet cieszy się na widok kasku, bo wie, że zaraz sobie będzie mogła wędrować po mieszkaniu. Kask jest leciutki i Ania się w nim nie poci.
 
ciekawa sprawa z tym kaskiem...

maliinka_ev napisz jak się spisze kojec bo wygląda interesująco, ale na długo chyba się nie przyda, jak myślisz?

ja też myślałam o siedzonku do jedzenia ale... do ilu miesięcy jest ono przydatne? nie wiem czy to potrzebny wydatek... nie są zbyt tanie
 
Agnieszka kojec już rozłożony od kilku dni i.... Maja była pod wrażeniem, najpierw przyglądała się z otwartą buźką, pożniej siedziała w nim bardzo dumna i jestem zadowolona, bo posiedzi pobawi się, jednak większą frajde będzie miała jak już będzie sama stała. No i myślę, że spokojnie gdzieś do 2-3 roku życia posłuży.

Co do krzesełka to u nas super się sprawdza. Majka chętnie w nim siedzi już od 6 miesiąca. My mamy drewniane ze stolikiem i myślę, że też na dłużej się przyda. Później będzie sobie sama siedziała przy swoim stoliczku. Naprawdę polecam.
 
reklama
nad siedzonkiem do karmienia wciąż sie zastanawiam, głównie z myuśla na ile ono starczy???


Dzis zakupiłam na allegro szczeniaczka-uczniaczka ale po angielsku i zastanawiam sie czy to ma sens... pewnie wkrótce sama sie tego dowiem, ale może ktoś z Was ma takiego pluszaka i wie czy warto?
 
Do góry