reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo

my mamy cos w tym stylu tylko male i w srodku jest cos wszyte i szelesci :D
dzieci lubia rozne szmatki, coreczka znajomego nie mogla zasnac bez ulubionej chusteczki!
bardziej mi sie podoba tej chlopczyk i kroliczek :)
my mamy z Nijntje (Muffy) kiedys wklejalam, takie kolorowe :laugh:
 
reklama
Cieszę sie że wam sie podoba i powiem wam że mój synek siega po niego parę razy w miesiącu. Jego fascynacja soba jak był mały zaczęła się gdzieś 2 lata temu. O wszystko sie pyta, i trzeba mu opowiadać cała historię narodzin.
Cicha fajowe te przytulanki i nie dziwie sie że masz trudny orzech do zgryzienia, a tak swoją drogą dla mojego synka najlepszą przytulanką była moja koszula nocna tylko koniecznie taka pachnąca mamusią i mleczkiem. ;D
 
Witam ja jestem z czerwcówek 2005, goscinnie chciałam spytać, czy nie potrzebujecie prawie nowych fajnych ciuszków dla dziewczynki. Kupiłam je w Kapahl, Cubus i H&M, wczoraj byłam w komisie na Kosutha i umówiłam się ze wstawię tam, ale najchętniej odsprzedałabym całośc bez pośredniów, tanio! Tych ubranek jest 63 sztuki od 0 do 7miesięcy. :)
 
Sumka albumik jest boski:) brak slow suuuperowy
juz sie przekonalam i napewno zrobie sobie sama, teraz tylko poszukam jakiegos ladnego albumiku albo zeszytu hmm to chyba raczej album musi byc z jakimis obrazkami jak u Ciebie i zaczne sobie pomalu obmyslac plan jak go zrobic:) moze w sklepach foto lub jakis papierniczych poszukam
dzieki sumka za zdjecie:)
 
reklama
Do góry