reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowe szaleństwo!

Dla mnie priorytetem była cena, a to, że są w tej cenie w całości ze skóry to już rewelacja. I jeszcze atest zdrowej stopy.
Mam nadzieję, że będą dobrze się sprawować, bo wtedy pewnie zostaniemy już przy tej marce. Żal mi wydawać 145zł na buty Bartka, bo tyle u nas stoją. Za tą cenę mam dwie pary na zmianę, jedne sportowe, drugie "eleganckie" ;-)

Facet, u którego kupowałam widziałam, że miał też sandałki firmy McArthur, właśnie takie sportowe i też całe skórzane i w podobnej cenie.
 
reklama
Dla mnie priorytetem była cena, a to, że są w tej cenie w całości ze skóry to już rewelacja. I jeszcze atest zdrowej stopy.
Mam nadzieję, że będą dobrze się sprawować, bo wtedy pewnie zostaniemy już przy tej marce. Żal mi wydawać 145zł na buty Bartka, bo tyle u nas stoją. Za tą cenę mam dwie pary na zmianę, jedne sportowe, drugie "eleganckie" ;-)

Facet, u którego kupowałam widziałam, że miał też sandałki firmy McArthur, właśnie takie sportowe i też całe skórzane i w podobnej cenie.

my w zeszłym roku mieliśmy sandałki mcarthura i na zimę butki też, jak dla mnie rewelacja i cenowo tez nie najgorzej bo w granicach chyba 60 zł były ale głowy uciąć sobie nie dam, jedynie palec ;-):-p a u nas w sklepie sportowym są przeceny o 50% czasem i wtedy uderzamy na buty Szymkowe i są po 30 :tak:
 
Agutku a jaka jest wkładka w środku:confused: chodzi mi czy jest taka co się jak ubrudzi to nie da się doprać:baffled: nie wiem jak wytłumaczyć:baffled: taka milutka w dotyku:sorry:
 
Agutku a jaka jest wkładka w środku:confused: chodzi mi czy jest taka co się jak ubrudzi to nie da się doprać:baffled: nie wiem jak wytłumaczyć:baffled: taka milutka w dotyku:sorry:

ja myślę, że jak jest skórzaan to już jej tak nie doczyścisz jak się nóżka spoci, ale mi to nie przeszkadza;-)
znalazłam nasz rozmiar za 79,50 , przesyłka 20 zł:szok:
 
Ja też byłam na zakupach, akurat buty kupiłam córci już dawno na wyprzedaży, teraz kupiłam jej dwie kurteczki, bo wyrosła z jesiennych kurteczek. Do tego spodnie, bluzki i sukieneczkę.
 
reklama
dzień dobry:tak:
wrzucam coś dla ciężarówek :-)
Tchibo - Spodnie ciążowe o długości 3/4
nie wiem czy macie coś tchibo czy nie ale rewelacyjna jakość tych ubrań jest
Fredzik ja postaram obejść się bez ciążowych spodni;-) maruda jestem i mi się żadne nie podobają:baffled: dobrze że teraz moda jest taka długa i jest dużo tunik:tak: może na jakieś krótkie białe takie bardziej letnie się skuszę zobaczymy;-)
 
Do góry