reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

Dziewczyny!
Nie wiem czy to odpowiedni wątek, ale lepszego nie udało mi się dobrać ;)

Zbieramy się do remontu kuchni i musimy wybrać kuchenkę z piekarnikiem (no podział na 2 płyta+piekarnik do zabudowy mamy zbyt małą kuchnię)
I pojawia mi się problem, bo szukam takiej co by się dało drzwi piekarnika zablokować w czasie pieczenia. Nie mogę oduczyć Hani od otwierania drzwiczek i robienia sobie z niego krzesła... No i "chłodne drzwi" tez obowiązkowo...
Macie/znacie coś takiego?
 
reklama
że (wiem że od że nie zaczyna się zdania:sorry:)zbliżają się wielkimi krokami drugie urodziny naszych dzieciaczków to piszcie jakie prezenty planujecie im kupić,bo u mnie jak narazie brak pomysłów,więc wszelkie inspiracje prezentowe mile wskazane:tak::-)
 
RYSIA my od siebie żadnych wypasionych zabawek nie kupujemy, gdyż Alicja i tak woli te najzwyklejsze tj. aktualnie na topie są samochodziki za 4,99 z Lidla :laugh2::cool: a wszystkie zabawki, które wydawały nam się na jako bardziej interesujące ze względu na "wypasienie i cenę" leżą i się kurzą. Tak więc my robimy Alicji na urodziny jej pokój (w końcu :szok:). A od rodziców/ teściów zbieramy rzeczy do pokoju tj. szafę, łóżko jakieś tak półki itp. itd. a poza tym wiadomo - przyjęcie urodzinowe, jakieś drobiazgi typu klocki itp. itd.
 
makuc, my też mamy te samochodziki z lidla i robią furore przez to że można je wszystkie łączyć :-)

rysia, może już to macie ale u nas najlepszą i najbardziej trafioną zabawką jest kolejka z ikei, ostatnio dokupiliśmy drugi komplet a w planach mamy jeszcze trzeci :-) Można niesamowite trasy budować, które zajmują czasem pół dużego pokoju, ale Patryk ogólnie ma hopla na punkcie ciuchci :rofl2:
lillabo-kolejka-drewniana--elem__65510_PE176881_S4.jpg
 
ROXI u nas ciuchcia też na topie :-D a ta kolejka b.fajnie wygląda. Szkoda tylko, że w Lbn Ikei niet :crazy: a samochodziki z Lidla mamy 3 i jeszcze planuję dokupić ze 2, tym bardziej, że Alicja właśnie uwielbia je łączyć i bawi się nimi jak kolejką.
 
moja to dostałą to radio karaoke do tego dziadek jej jeszcze kupił złote kolczyki z rubinami :eek::zawstydzona/y::szok::-D , ja jej kupuje skarbonke na żebranie i bedzie miała swój pokój.

a o jakie samochodziki wam chodzi? bo ja nic nie wiem. Teraz też można je kupic?
 
dawidowe, o takie 679_01_4246.jpg :-) Są teraz w lidlu :tak:

makuc,
Patryk ma 4 z czego jeden to samolot, ale też robi za ciuchcie ;-) Co do kolejki z ikei to dla mnie żaden problem żeby wam kupić i wysłać, tylko napisz jakbyś chciała
biggrin.gif
 
Roxi przez Ciebie Laura ma teraz 3 samochodziki z Lidla ;-).
A swoją drogą jak deszczowe dni od września zapraszam w odwiedziny - dość blisko 15 minut.
 
reklama
Roxi u nas te same autka robią furorę z Wadera i chcę teraz troy bo mają ale takie krótki a chcą całe tory kolejowe z Wadera, więc kupię dla Arka większe a dla OLki taki garaż mały i mam z głowy, a co do reszty to nie wiem, co kupią.
 
Do góry