reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-Wyprawkowy:)

reklama
Dziewczynki, doradźcie mi proszę... mam okazję kupić dokładnie ten klasyczny wózek za 900 zł, kolor jak na zdjęciu
Roan Marita 504
od Dziewczyny tu od nas z forum, króciutko używany z dodatkowym oryginalnym fotelikiem do niego .. z Dziewczyną kontakt mam super.. Dziś musze dac odpowiedź.. Wy kochane macie doświadczenie, pomocy!!!


Roan rewelacja sami go kupujemy i w sobote jedziemy zamowic bo czeka sie na niego 2 tygodnie ja wybralam kolor 555 wozki sa bardzo dobre jesli chodzi o wygode i bezpieczenstwo maluszka gondola jest duza w sam raz na zime ze mozna dzidzie cieplutko ubrac i bedzie i tak miala duzo miejsca, jest mieciutki latwo sie nim steruje, moja ciotka jezdzi nim juz od zeszlego roku i nie ma o nim zadnego zlego zdania dlatego tez wlasnie kupuje go z uwagi ze jest sprawdzony przez kogos znajomego:) polecam:)
 
:-)hej no i wózek juz tez kupilismy jednak x-lander xt a nie xa :) takze dla synka mielismy trojkolowca i teraz dla córeczki tez:tak: rozne sa opinie na temat wozkow z trzema kolami ale ja bylam zadowolona:-)i mam nadzieje ze teraz tez bede .a oto naszej lenki bryka:
X LANDER MULTI ZESTAW GWARANCJA kol.2009 gratisy (1202697208) - Aukcje internetowe Allegro

super bryka , witam w gronie trójkołowców:tak:
ja też miałam ją kupić, ale ostatecznie mam rodeo abc design
 
a mi się na przykład ten wóz w ogóle nie podoba, wiem, wiem klasyka ale ja wolę zupełnie inny styl, no ale Tośka jeżeli ci się widzi, a w dodatku jak pisza dziewczyny sprawuje się ok, tp bierz.
 
hej a ja sie tylko pochwalę,że sama zrobiłam takie literki na grubym kartonie. Nawet jestem zadowolona ze swojej pracy.Wklejam fotki literek oraz gotowego kącika dla maluszkaZobacz załącznik 277719Zobacz załącznik 277720Zobacz załącznik 277721Zobacz załącznik 277722
pencil.png

Nie wyświetlają się :(
 
reklama
monia bo jedni stawiaja na wygode inni na to aby był po prostu ładny :)
Ja taki miałam i naprawdę był rewelacyjny. Teraz małż wybierał i dlatego będzie inny choć za Maritą też sie oglądałam bo u nas dużo jeździ.
X Landery też bardzo mnie sie podobają ale budżet przekraczają :(
 
Do góry