reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-Wyprawkowy:)

reklama
Ja mam takiego rogala i towarzyszy mi w łóżku i na kanapie przy oglądaniu tv. Jest rewelacyjny i polecam go nawet kobietom, które nie są w ciąży ale uwaga! Rogal rogalowi nierówny! Mój na przykład ma 1,60 długości i ma naprawdę granulki a czasami w środku to taka jakaś wata jest.
 
[
monia bo jedni stawiaja na wygode inni na to aby był po prostu ładny :)
Ja taki miałam i naprawdę był rewelacyjny. Teraz małż wybierał i dlatego będzie inny choć za Maritą też sie oglądałam bo u nas dużo jeździ.
X Landery też bardzo mnie sie podobają ale budżet przekraczają :(
Ja bym chciała żeby był ładny, wygodny i funkcjonalny.
 
Dziewczyny wszystkie wózeczki sliczne!!!

Pochwalę sie Wam ( a co tam ;-) ) i wklejam fotki maluszkowego kącika i kołyski ,która juz czeka wraz z literkami zrobionymi własnoręcznie:
 

Załączniki

  • 21082010(007).jpg
    21082010(007).jpg
    10,4 KB · Wyświetleń: 62
  • 21082010(008).jpg
    21082010(008).jpg
    9,4 KB · Wyświetleń: 56
  • 21082010(003).jpg
    21082010(003).jpg
    15,9 KB · Wyświetleń: 75
  • 21082010(009).jpg
    21082010(009).jpg
    9,9 KB · Wyświetleń: 48
reklama
jak mysliscie dziewczyny czy podgrzewacz do butelek jest przydatny?? sa rozmaite ceny tych urzadzen a nie chce tez za bardzo wydawac okolo 200 zl na niego bo wiem ze sa tez takie tansze np na allegro mozna zakupic juz za 30 zl tylko nie wiem czy one sa dobre...
 
Do góry