• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Zakupowy zawrót głowy !

reklama
Kitki ceny kamerek są jeszcze większe. Ja szukałam najtańszego rozwiązania ale zależało mi na kilku funkcjach no i przede wszystkim chce mieć możliwość podglądu z każdego miejsca, nie tylko w domu.
 
Alexia kurcze, naprawdę nie przyjmą za okazaniem paragonu?? to jakaś masakra, już się przyzwyczailam, ze tutaj mogę do 28 dni zwrócić wszystko bez podania przyczyny, tylko paragon i tyle. nie wiedzialam, ze sklepy w PL nie chcą przyjmować zwrotów, kurcze, szkoda :(
 
Beata piękne ciuszki
Prześliczna kołyska i te kropki... podziwiam ja bym nie miała cierpliwości...
Jeśli chodzi o kamerki to rzeczywiście z funkcją ekranu są drogie... sama zastanawiałam się nad kupnem, ale na szczęscie dostalam od siostry
 
Dobrze że ja niani nie potrzebuję, bo zawsze parę zł zaoszczędzonych:)
Moje wczorajsze łowy za 10 zł :P nie licząc w tym jeszcze woreczka skarpetek :P

20160127_084221.jpg 20160127_084326.jpg 20160127_084420.jpg
 

Załączniki

  • 20160127_084221.jpg
    20160127_084221.jpg
    356,4 KB · Wyświetleń: 98
  • 20160127_084326.jpg
    20160127_084326.jpg
    378,5 KB · Wyświetleń: 84
  • 20160127_084420.jpg
    20160127_084420.jpg
    349,8 KB · Wyświetleń: 90
Lusinda - sliczne! Ja musze w przyszlym tyg o lumpka zahaczyc. Chociaz maz ostatnio jak mu pokazalam zdobycze to stwierdzil ze jeszcze tam mnie nie bylo;) i ze mam nie przesadzac i tam nie lazic tylko na dupie siedziec i ze przeciez ciuszki juz mamy i ze przez net mozna i ble ble ble
 
Alexia w smyku przyjmują zwroty do 30 dni, ale zwrot jest na kartę podarunkową i to bez problemu. Lusinda zazdroszczę Ci umiejętności robienia zakupów w lumpku :) ja nie umiem się tam odnaleźć, ale póki co nie mam co tam szukać, bo dostałam sporo ciuszków od koleżanki i jeszcze brat z UK ma mi przywieźć troszkę rzeczy dla Antka bo nakupował.
Zakochałam się w tych kropeczkach :)
Wracając do tematu odparzeń, to ja Majci nie smarowałam pupki po każdej zmianie pieluszki, a jak były jakieś problemy to sudocremem, ale chyba nie byłam do końca zadowolona. Pokombinuję z tym zielonym linomagiem - dzięki za info dziewczyny :) Aha i co do tego strachu przed pielęgnacją siusiaczka (też sie tego boję) to tak jak pisały dziewczyny - z dziewuszkami jest dużo gorzej :/ Nasza córcia oprócz zrostu warg sromowych, mając 6 miesięcy załapała grzyba i jej cipcia, pupka i połowa nóżek wyglądały jak jeden wielki strup! I skąd to cholerstwo się wzięło, jak dziecko codziennie kąpane w odpowiednich środkach, pielucha zmieniana po prawie każdym siku... lekarka jak widziała moją przerażoną minę to powiedziała tylko "to nie pani wina, to się zdarza"
Ale faktycznie boje się tej stulejki i chłopców :/
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry