• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Zakupowy zawrót głowy !

reklama
Jadę dzis po płyn do prania i biorę sie za pranie :),,,uwielbiam uprasowane ciuszki ale nie lubię prasować..,Kolezanki mi mówią żebyś sie nie wyglupiala z prasowaniem ze wystarczy je wysuszyć na gorącym powietrzu w suszarce ..wiec nie wiem.,wyprasowane tak pięknie wyglądają :)
 
Ja nienawidzę prasować i tego też w domu nie robię. Wystarczy dobrze strzepnąć przed powieszeniem a później ładnie poskładać. Małemu tylko te wszystkie nowe rzeczy wypiorę i wyprasuję i na tym koniec. Też nie chce używać tych płynów dla dzieci tylko te płyny w których zawsze priorę bo proszków nie używam, jedynie płyn do płukania zmienie na taki sensitive dla dzieci
 
Rsz ja kupilam dwie paczki po 10 szt w rosmanie nie mam gdzie tego trzymac ale to ja dla dzidzi dla siebie nie potrzebuje w szpitalu klada a w domu nie pamietam zeby mi sie cos wylewalo.
 
Rsz - ja dla swojego szczeniaka kupowalam takie szpitalne niebieskie podklady co na lozko i rozkladalam mu przy drzwiach i na to sie zalatwial na poczatku. Zostalo mi jeszcze z 50 wiec wykorzystam bo sie tylko przewalaja
 
reklama
Dostaliśmy dzisiaj z mężem mały upominek od cioci i wujka - czekoladki i ubranko dla synusia.
Aż muszę się Wam pochwalić :biggrin2:
 

Załączniki

  • DSC_0016.JPG
    DSC_0016.JPG
    153 KB · Wyświetleń: 100
Ostatnia edycja:

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry