• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Zakupowy zawrót głowy !

reklama
Ja tez wczoraj domowilam pieluszek tetrowych, flanelowych podceratowanych, wacikow i gazikow, plyn do prania i plukania dla dzieci...cos jeszcze ale przyznam ze nie pamietam:cool2:

Dla siebie domowilam dwie koszule do karmienia.
 
Lusinda - dzieki za info bo wlasnie w tym tyg sie wybieram do roosmana po pierdoly.

Mikulinka - wow cena super! Bo sama mala masc 15zl kosztuje. Porownam czym sie rozni ta zwykla od tej extra i sobie kupie.
Takze dziewczyny dzieki za info☺

Martita - jutro szlaban nam sie konczy:D ;)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry