• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Zakupowy zawrót głowy !

reklama
Trzeba mieć sposób na męża:-)

A oto moje wczorajszo dzisiejsze zakupy :-) jutro jeszcze dojdą buteleczki :-)
1fccf1cc34ea5343875fe5c69e23952c.jpg

d9a46a027d8a35b8f29e60c91d7adc98.jpg
 
Wiem, pamiętam że taki pokazywalas:-) ja kupiłam używany za 70 zl, caly komplet ponoć niewiele używany ale kto tam wie ;-) ale wygląda naprawdę na mało uzywany. Wanienka i przewijak kosztowaly mnie całe 20 zł:-) ciuszki 25 zł w sumie ale to w lumpku i pampersy 20 zl.
Takze w ten weekend wydalam 135 zł na dzieciątko plus 20 zl na koszule dla mnie :-)
Ale się cieszę bo juz niewiele rzeczy na liście.
 
Ja bym chciala koszule ciazowa taka z miejscem na brzuszek wiec jak ktoras ma gdzies pod reka linka to bardzo by mi sie przydal☺


kitki ja mam jedna taka:
http://allegro.pl/koszula-koszulka-nocna-ciazowa-do-karmienia-s-i5805464418.html dostałam na urodziny( juz w ciazy byłam)
zamówiłam 2 takie:http://allegro.pl/koszule-ciazowe-do-karmienia-if-bawelna-s-i5852535096.html

i jedna od kolezanki uzywana mam taka, ale nie wiem czy bede z niej korzystala bo ma xza duzy dekolt i chyba bede wiecznie gołym cycem swiecic;): http://allegro.pl/koszula-nocna-muzzy-na-okres-ciazy-i-karmienia-s-i5842210425.html

alunia sliczne ubranka a o skarpetce jakbys nie wspomniała to bym nawet niezauwazyła:)

dziewczyny juz kupujecie laktatotry?? ja myslalam, zeby sie wstrzymac az nie wystapia problemy z laktacja i karmienie.... czy naiwna jestem????
 
Sweetka ja laktator chcialam elektryczny z canpola ale jednak nie kupuje, w razie problemu podjade i kupię bo może się nie przyda a jakoś z góry nie zakładam że bedzie problem.
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry